Zbigniew Bartman zawalczy w Clout MMA

Zbigniew Bartman zawalczy w Clout MMA

Nowopowstała federacja ogłosiła, że nowym zawodnikiem organizacji został siatkarz, Zbigniew Bartman. Były reprezentant Polski słynie z mocnych opinii, twardego charakteru oraz zadziorności, którą prezentował również na siatkarskich boiskach. Teraz będzie miał okazję sprawdzić się w zupełnie nowej dyscyplinie sportu jaką będzie dla niego MMA.

Kolejne wyzwanie w kareirze

Zbigniew Bartman to zawodnik, który w trakcie swojej siatkarskiej kariery udowodnił, że nie boi się podejmować nowych wyzwań. W trakcie swojej przygody z siatkówką grał w bardzo wielu egzotycznych krajach, do których zawodnicy z czołówki światowej raczej się nie wybierają. Występował między innymi w Katarze, Argentynie, Arabii Saudyjskiej, Zjednoczonych Emiratach Arabskich czy też w Chinach choć to ostatnimi czasy kierunek dosyć popularny. Nic dziwnego zatem, że nie miał żadnych obaw przed podjęciem wyzwania jakim będzie walka na Clout MMA. Co prawda nie wiadomo jeszcze kiedy dokładnie Bartmana ujrzymy w klatce ale wydaje się, że pierwsza, historyczna gala będzie do tego świetną okazję. Odbędzie się ona 5 sierpnia a więc w terminie, w którym siatkarz będzie miał jeszcze wolne od ligowego grania, ponieważ będzie trwał sezon reprezentacyjny. Póki co Clout mMA nie ogłosiło kto będzie rywalem Polaka. Wielu kibiców zadaje sobie pytanie dlaczego akurat Bartman? Wydaje się, że odpowiedź jest bardzo prosta. Bartman w trakcie siatkarskiej kariery wielokrotnie zasłynął z porywczego charakteru i mocnych opinii, więc będzie w stanie przyciągnąć uwagę kibiców na konferencjach prasowych. Warto przypomnieć, że ostatnio głośno było o sprawie gry w reprezentacji Polski Wilfredo Leona, kiedy to Bartman powiedział że jego zdaniem Kubańczyk z polskim paszportem nie powinien reprezentować naszego kraju. Co do poziomu sportowego można mieć pewne obawy jednakże trudno oczekiwać żeby na przeciwko siatkarza stanął bardzo wymagający rywal.

Karta walk Clout MMA 1

Clout MMA dotychczas ogłosiła dwa pełne pojedynki, które kibice będą mieli okazję zobaczyć w trakcie pierwszej gali do której dojdzie na warszawskim Torwarze. W klatce zobaczymy między innymi debiut w MMA Andrzej Fonfary. Oto jak wygląda aktualnie karta walk Clout MMA 1:

  • Andrzej Fonfara vs Marcin Najman
  • Denis Labryga vs Dawid Załęcki
  • Zbigniew Bartman vs TBA