Atalanta – Napoli typy, kursy, przewidywania 03/04/2022

Włodarze Serie A tuż po przerwie reprezentacyjnej zapewniają nam sporą dawkę emocji. Czy przyjezdni zdołają dopisać do swojego konta kolejne cenne punkty? Atalanta – Napoli typy, kursy, przewidywania.

Atalanta – Napoli typy warte uwagi

Tradycyjnie w niniejszym akapicie zawieramy kilka naszych najciekawszych propozycji związanych z omawianym starciem:

atalanta napoli typy

Jeśli mamy tu fanów francuskiej ekstraklasy, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym ostatnim tekstem. Poruszyliśmy w nim bowiem tematykę potyczki pomiędzy Strasbourgiem a Lens.

Obie drużyny strzelą gola

Gdyby nie kilka niespodziewanych potknięć, to podopieczni Luciano Spallettiego martwiliby się w tej chwili o to, czy przypadkiem dwa zespoły z Mediolanu nie zbliżają się do nich na zbyt niebezpieczną odległość. Rzeczywistość jest jednak brutalna. Jeśli drużynie spod Wezuwiusza kolejny raz powinie się noga, to ich szanse na tytuł będą już bardzo niewielkie. Gospodarze wiedzą o ty doskonale, dlatego też będą na pewno chcieli spłatać przyjezdnym figla. Jesteśmy bardzo ciekawi, czy uda im się tego dokonać.

atalanta napoli typy

Więcej niż 2.5 bramki

Nie ukrywamy, że obiecujemy sobie po tym pojedynku bardzo wiele. Wystarczy rzucić okiem na historię zmagań pomiędzy obiema ekipami, aby stwierdzić, iż są to marzenia dość przyziemne. Zdobycie trzech bramek nie powinno sprawić La Dei oraz Napoli choćby najmniejszych problemów.

Atalanta otrzyma więcej kartek

Bardzo przyjemna dla oka i stosunkowo mało agresywna gra, to swoisty znak rozpoznawczy Napoli w bieżącym rozgrywkach. Azzurri są zdecydowanie najrzadziej napominaną drużyną w całej Serie A. Bergamczycy nie znajdują się może na zupełnie przeciwnym końcu takiego zestawienia, lecz z całą pewnością poczynają sobie nieco ostrzej od swoich niedzielnych rywali. W związku z tym uznaliśmy, że zakład, wedle którego to gospodarze otrzymają więcej żółtych kartek, będzie miał rację bytu.

Atalanta – Napoli kursy

Tak się składa, że bukmacherzy delikatnie faworyzują tym razem Atalantę. Czy słusznie? Na to pytanie odpowiedzcie już sobie sami.

Bukmacher Atalanta Remis Napoli
Fortuna 2.45 3.40 2.95
STS 2.38 3.20 3.00
LVBET 2.35 3.35 3.10
PZBUK 2.40 3.30 3.05
forBET 2.40 3.30 3.05

Ostatnie wyniki i bezpośrednie spotkania

Bardzo ważnym elementem każdej dobrzej wykonanej analizy jest weryfikacja aktualnej formy drużyn. W tym celu warto, abyście zapoznali się z naszym kultowym zestawieniem:

Ostatnie bezpośrednie spotkania
Napoli – Atalanta 2:3 (4 grudnia 2021)
Atalanta – Napoli 4:2 (21 lutego 2021)
Atalanta – Napoli 3:1 (10 lutego 2021)
5 ostatnich meczów Atalanty
Bologna – Atalanta 0:1
Bayer – Atalanta 0:1
Atalanta – Genoa 0:0
Atalanta – Bayer 3:2

Roma – Atalanta 1:0
5 ostatnich meczów Napoli
Napoli – Udinese 2:1
Verona – Napoli 1:2
Napoli – Milan 0:1
Lazio – Napoli 1:2
Napoli – Barcelona 2:4

Atalanta – Napoli przewidywania

Starcia drużyn z ligowego topu zawsze są gwarantem pięknego widowiska. Trudno jednakże tym razem typować, kto zakończy to widowisko z kolejnym zwycięstwem. Neapolitańczycy są wiceliderem tabeli, ale ich dyspozycja ostatnio pozostawiała sporo do życzenia. Przy dobrych wiatrach ekipa z Gewiss Stadium jest w stanie odprawić Ziela i spółkę z kwitkiem. Pytanie tylko, czy uda im się trafić z formą, gdyż także u nich bywa z tym różnie.

Atalanta – Napoli pytania zadawane przez graczy

  • Gdzie oglądać mecz Atalanta BC – SSC Napoli?

Pojedynek ten będzie transmitowany na antenie stacji Eleven Sports 1.

  • Atalanta – Napoli typy, o co się zakładać?

Naszym skromnym zdaniem zasadne będzie pójście w tym spotkaniu w stronę goli oraz kartek.

0 0 votes
Article Rating