Atletico – Real typy, kursy, transmisja 08/05/2022

Kwestia mistrzostwa kraju jest już co prawda rozstrzygnięta, lecz z całą pewnością nie oznacza to, że na Wanda Metropolitano zabraknie tego wieczoru emocji. Kto i dlaczego będzie w tym derbowym pojedynku górą? Atletico – Real typy, kursy, transmisja. Serdecznie zapraszamy.

Atletico – Real typy warte uwagi

Gdy brak Wam pomysłu na ciekawe zakłady bukmacherskie dotyczące konkretnej potyczki, to zawsze możecie zerknąć do naszych propozycji. Mamy nadzieję, że po raz kolejny staniemy na wysokości zadania.

Atletico powyżej 2.5 żółtych kartek

Przez wiele lat obecności Cholo Simeone w Madrycie zespół ten wyrobił sobie bardzo solidną markę. Obok wyników sportowych popularni Los Colchoneros są znani z czegoś jeszcze. Bardzo często zdarza im się nie trzymać przysłowiowego ciśnienia. Zwłaszcza w meczach o naprawdę dużą stawkę. A pojedynek derbowy przecież dokładnie takim spotkaniem jest. Linia trzech żółtych kartek wydaje się linią, która w sprzyjających warunkach może zostać pokryta nawet w pierwszych czterdziestu pięciu minutach tej rywalizacji. Uważamy bowiem, że na Wanda Metropolitano może być tego wieczoru naprawdę ostro.

Powyżej 8.5 rzutów rożnych

Drugim równie pewnym zakładem wydaje się być typ związany z ilością rzutów rożnych. Skłonność do wykonywania tych stałych fragmentów gry w przypadku obydwu drużyn jest naprawdę znacząca. Średnia wynosząca grubo ponad pięć kornerów na mecz mówi raczej sama za siebie.

atletico real typy

 

Atletico – Real kursy

Oto jak przedstawiają się kursy na ten pojedynek zdaniem legalnych polskich bukmacherów:

Bukmacher Atletico Remis Real
Fortuna 2.12 3.52 3.50
STS 2.20 3.45 3.25
LVBET 2.10 3.45 3.65
Betclic 2.11 3.50 3.55
forBET 2.11 3.50 3.55

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Oczywiście zdecydowanie lepsze wyniki w ostatnich tygodniach udawało się uzyskiwać ekipie dowodzonej przez Carlo Ancelottiego. Kogo Królewscy w tym czasie pozostawiali w pokonanym polu? Sprawdźcie to w niniejszej tabeli:

Ostatnie bezpośrednie spotkania
Real – Atletico 2:0 (12 grudnia 2021)
Atletico – Real 1:1 (7 marca 2021)
Real – Atletico 2:0 (12 grudnia 2020)
5 ostatnich meczów Atletico
Athletic – Atletico 2:0
Atletico – Granada 0:0
Atletico – Espanyol 2:1
Atletico – Man City 0:0

Mallorca – Atletico 1:0
5 ostatnich meczów Realu
Real – Man City 3:1
Real – Espanyol 4:0
Man City – Real 4:3
Osasuna – Real 1:3
Sevilla – Real 2:3

Atletico – Real prognozy

Diego Simeone w jednym z przedmeczowych wywiadów zapowiedział, że jego drużyna nie zamierza dotrzymywać tradycji i tworzyć Realowi należnego szpaleru, jako nowemu piłkarskiemu mistrzowi kraju. Decyzja ta wzbudziła w Hiszpanii spore kontrowersje i istnieje spora obawa, że wpłynie ona na atmosferę podczas tego derbowego starcia. Bylibyśmy wielce zaskoczeni, jeśli gospodarze zdołaliby uzyskać w tym meczu korzystny dla siebie wynik. Pamiętajmy jednak, że potyczki tego typu zawsze rządzą się swoimi prawami. Zalecamy zwrócić na to baczną uwagę podczas zakładania się bukmacherem!

Atletico – Real najczęstsze pytania

  • Gdzie oglądać Atletico – Real?

Relacja na żywo z tego meczu będzie dostępna na antenie stacji Eleven Sports 2.

  • Kto będzie sędzią tego spotkania?

Do prowadzenia tych zawodów wyznaczono pana Cesara Soto Grado.

0 0 votes
Article Rating