Barcelona – Villarreal typy, transmisja i zapowiedź (22.05.2022)

Zawodnicy Żółtej łodzi podwodnej pokazywali już w tym sezonie wielokrotnie, że nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Jesteśmy bardzo ciekawi, czy uda im się to udowodnić również podczas batalii z popularną Blaugraną. Barcelona – Villarreal typy, transmisja i zapowiedź.

Barcelona – Villarreal typy za darmo

Tak się składa, że Barcelona – Villarreal kursy na dwa konkretne zdarzenia szczególnie nas zainteresowały. Chcecie wiedzieć, o jakie konkretnie zakłady chodzi? No to rzućcie okiem do niniejszego akapitu:

Potwierdzenie dobrej formy

Spore grono sympatyków Dumy Katalonii podważało sens transferu do ich ukochanego zespołu zawodnika pokroju Pierre'a-Emericka Aubameyang. Upływ czasu udowodnił jednak, jak bardzo się mylili. W dużej mierze dzięki Gabończykowi Barcelona ukończy bieżące rozgrywki tuż za plecami Królewskich. Uważamy, że to właśnie były zawodnik Arsenalu oraz Arnaut Danjuma mogą być najjaśniejszymi postaciami tego widowiska. Liczymy, że przynajmniej jeden z nich zdoła trafić do siatki rywali.

barcelona villarreal typy

W akapicie Barcelona – Villarreal typy znalazło się również miejsce na nasz ulubiony zakład, a więc taki dotyczący rzutów rożnych. Linia dziewięciu kornerów to przeszkoda, z którą radzą sobie zazwyczaj nawet te zespoły niesłynące raczej ze zbytniej tendencji do wrzucania piłki z narożnika boiska. W dzisiejszym tekście mowa jednak o dwóch ekipach mogących pochwalić się średnią rzutów rożnych oscylującą wokół sześciu. Jesteśmy więc bardzo pozytywnie nastrojeni przed rozstrzygnięciem tej propozycji.

Ostatnie wyniki

Analizując Barcelona – Villarreal zakłady należy dokonać weryfikacji tego, jak wyglądała historia spotkań pomiędzy obiema drużynami. Krótką ściągawkę stworzoną specjalnie na potrzeby tego tekstu prezentujemy poniżej:

  • Villarreal – Barcelona 1:3
  • Villarreal – Barcelona 1:2
  • Barcelona – Villarreal 4:0

Barcelona – Villarreal na żywo

Wszyscy zainteresowani będą mogli śledzić relację na żywo z tej rywalizacji na antenach stacji Canal + Sport.

Pytania od graczy

  • Gdzie odbędzie się spotkanie FC Barcelona – Villarreal CF?

Pojedynek ten będzie miał miejsce na legendarnym Camp Nou.

  • Kto wygrał ostatnie bezpośrednie starcie?

Górą w ostatnim meczu byli piłkarze Dumy Katalonii, którzy zwyciężyli w stosunku 3:1.

W wolnej chwili zachęcamy Was również do lektury naszego tekstu związanego z potyczką Sevilli oraz Athleticu Bilbao.