Burkina Faso – Senegal typy i kursy na 1/2 finału

Czy Burkina Faso jest w stanie sprawić niespodziankę i wyeliminować faworyzowany Senegal?

Burkina Faso – Senegal typy bukmacherskie (02.02.2022)

Zobacz przygotowane przez naszą redakcję Burkina Faso – Senegal typy.

burkina faso senegal typy

Niemożliwe, stanie się możliwym?

Reprezentacja Senegalu, obok Kamerunu wymieniana jest w gronie głównych kandydatów do wygrania tegorocznego Pucharu Narodów Afryki. Burkina Faso dość niespodziewanie znalazła się w gronie półfinalistów, eliminując w ćwierćfinale Tunezję. Czy to koniec pięknej przygody?

Naszym zdaniem, lepszy w tym meczu okaże się Senegal, który ma po swojej stronie wszystkie argumenty. Oczywiście, nie odbieramy szans Burkina Faso, ale Senegalczycy nie przegrali od 11 spotkań, a mierzyli się z silniejszymi rywalami.

Ciekawie wygląda historia bezpośrednich meczy, która wlewa nadzieję w serca kibiców Burkina Faso. Obie reprezentacje grały przeciwko sobie do tej pory cztery razy. Trzy ostatnie mecze kończyły się remisem, a raz wygrał Senegal.

Reasumując, stawiamy typy na wygraną Senegalu i to, że obie drużyny nie strzelą gola. Senegalczycy stracili tylko 1 bramkę w 6 ostatnich spotkaniach. Burkina Faso nie jest z kolei królem ofensywy, bo większość meczy kończy zdobywając jednego bądź dwa gole. Stąd sądzimy, że dobrze grająca w Pucharze Narodów Afryki senegalska defensywa się nie ugnie.

Nasz trzeci typ dotyczy rzutów rożnych. Senegal lubi próbować oskrzydlających ataków, stąd stawiamy typy, że w pierwszej połowie wykona więcej kornerów od swoich rywali.

Burkina Faso – Senegal transmisja

Trasnmisja meczu w serwisie streamingowym Viaplay oraz u bukmacherów Betclic i STS. Początek o godzinie 20:00 (2 lutego 2022 roku). Zobacz też typy na mecz Kamerun – Egipt.

burkina faso senegal

FAQ

  • Z kim zwycięzca zagra w finale Pucharu Narodów Afryki?

Z wygranym pary Kamerun – Egipt.

  • Kto jest faworytem?

Faworytem meczu, jak i całego Pucharu Narodów Afryki jest reprezentacja Senegalu.