Cracovia – Korona Kielce typy, zakłady, gdzie obejrzeć? (23.07)

W drugiej kolejce PKO Ekstraklasy, Cracovia zmierzy się z Koroną Kielce. Jakim wynikiem zakończy się to spotkanie? Sprawdź nasze typy.

Cracovia – Korona Kielce typy przedmeczowe (23.07.2022)

Sprawdź poniższe na mecz Cracovia – Korona Kielce typy i przeanalizuj, które z nich warto postawić. Opis prognoz znajdziesz w dalszej części tekstu.

Pojedynek dwóch doświadczonych trenerów

Cracovia wygrała na inaugurację ligi 2:0 z Górnikiem Zabrze, a Korona Kielce choć miała swoje szanse i grała dużą część meczu z przewagą jednego zawodnika, ostatecznie zremisowała 1:1 z Legią Warszawa. Niemniej jednak widać, że zarówno Jacek Zieliński, jak i Leszek Ojrzyński dobrze przygotowali swoje zespoły do początku sezonu 2022/23. To zwiastuje nam ciekawą rywalizację w Krakowie.

cracovia korona kielce typy

Pokusiliśmy się o Cracovia – Korona Kielce typy na 1X oraz under 2.5 gola. Czas je wyjaśnić. Przede wszystkim, obstawiając wynik tego meczu, wzięliśmy pod uwagę dyspozycję, w jakiej znajdują się oba zespoły. Faworytem jest Cracovia, która wygrała 3 z 5 ostatnich bezpośrednich meczy przeciwko Koronie, ale twierdzimy, że kielczanie mogą jak najbardziej pokusić się o niespodziankę i wywiezienie z Krakowa jednego oczka. Stąd zakład z podpórką, a więc podwójną szansą na 1X.

Nie sądzimy jednak, żeby kibice w stolicy Małopolski byli świadkami festiwalu strzeleckiego. Owszem, w tym sezonie oba zespoły nie mogą narzekać na brak skuteczności. Jednak ostatnie bezpośrednie mecze Cracovia – Korona Kielce pokazały, że bramek pada, jak na lekarstwo. W 3 z 4 ostatnich meczy Cracovii z Koroną padł tylko jeden gol. Stąd nasze zakłady na under 2.5 bramki w nadchodzącym spotkaniu.

Ostatnie bezpośrednie mecze

  • Korona – Cracovia 1:0
  • Cracovia – Korona 1:0
  • Cracovia – Korona 2:1

Ostatni mecz zakończył się wygraną kielczan. Został jednak rozegrany dość dawno temu, bowiem w 2019 roku, kiedy popularne Scyzory ostatni raz grały w Ekstraklasie.

Ostatnie mecze Cracovii

  • Górnik Zabrze – Cracovia 0:2
  • Cracovia – Hapoel Beer Szewa 2:1
  • Bohemians – Cracovia 2:1

Pasy wygrały na inaugurację sezonu 2022/23 z Górnikiem Zabrze. Wcześniej towarzysko pokonały klub z Izraela. Podopieczni Jacka Zielińskiego są w dobrej formie, co spróbują potwierdzić także w najbliższym meczu przed własną publicznością.

Ostatnie mecze Korony Kielce

  • Korona Kielce – Zoria Ługańsk 1:4
  • Korona Kielce – Legia 1:1
  • Korona Kielce – Wisła Płock 0:2

W Kielcach twierdzą, że do przegranych sparingów nie ma co przywiązywać dużej wagi. Zwłaszcza, że podopieczni Leszka Ojrzyńskiego potrafią motywować się na mecze o punkty. Pokazało to starcie z faworyzowaną Legią, w którym padł remis, choć Scyzory mogły pokusić się o pełną pulę.

Kiedy i o której mecz Cracovia – Korona Kielce?

Spotkanie zostanie rozegrane już 23 lipca 2022 roku, a więc w sobotę, o godzinie 17.30

Gdzie obejrzeć mecz Cracovia – Korona Kielce?

Transmisja meczu Cracovia – Korona Kielce na Canal+ Sport oraz Canal+ Sport 3. Dostępny będzie też przekaz na żywo za pośrednictwem portalu Canal+ Online.