Dania – Chorwacja typy, kursy, gdzie obejrzeć mecz? (Liga Narodów, 10.06)

W jednym z piątkowych spotkań Ligi Narodów 2022, Dania zagra z Chorwacją. Gospodarze są faworytami bukmacherów, a co sądzą o tym nasi eksperci? Sprawdź.

Dania – Chorwacja typy na Ligę Narodów 2022 (10.06.2022)

Zerknij na poniższe przed meczem Dania – Chorwacja typy i odpowiadające im kursy bukmacherskie.

Duńczycy pójdą za ciosem?

dania chorwacja typy

W nadchodzącym meczu faworytem jest reprezentacja Danii. Nie może to dziwić z kilku względów. Przede wszystkim Duńczycy zagrają z Chorwacją przed własną publicznością na Parken w Kopenhadze. Poza tym, reprezentacja Danii wygrała oba mecze w obecnej edycji Ligi Narodów. Duńczycy pokonali zarówno Francuzów (2:1), jak i Austriaków (2:1). Chorwacja gra z kolei znacznie poniżej oczekiwań. I śmiało można wysnuć tezę, że widać schyłek jej największych gwiazd. Chorwaci przegrali z Austriakami (0:3), co zostało uznane jako wielkie rozczarowanie oraz zremisowali z Francją (1:1).

Co prawda w dwóch ostatnich meczach Dania – Chorwacja górą byli Chorwaci. Jednak miały one miejsce odpowiednio w 2018 i 2004 roku, a więc to już kawał historii, do której nie ma sensu przykuwać większej uwagi, bowiem w obu tych zespołach po boiskach biegają w większości zupełnie inne generacje piłkarzy. Stawiamy na to, że Duńczycy podtrzymają dobrą passę i wygrają z Chorwacją. W naszym odczuciu w tym meczu padną maksymalnie trzy gole. Tutaj podpieramy się statystykami. Mówią one, że w 11 z 15 ostatnio rozegranych spotkań przed Chorwację padało poniżej 3.5 bramki.

Ostatnie bezpośrednie mecze

  • Chorwacja – Dania 2:1 po dogrywce
  • Dania – Chorwacja 1:2
  • Chorwacja – Dania 0:1

Po raz ostatni Duńczycy grali z Chorwatami w 2018 roku. Wcześniejsze mecze miały mijesce w 2004 i 1999 roku, a więc ekipy te nie grały ze sobą już od dość długiego czasu.

O której mecz Dania – Chorwacja? Kiedy grają?

Mecz odbędzie się 10 czerwca 2022 roku, o godzinie 20:45. Co ciekawe sędzią głównym będzie Polak, Bartosz Frankowski.

Gdzie oglądać Dania – Chorwacja?

Ze spotkania Dania – Chorwacja transmisja na Polsat Sport News.

0 0 votes
Article Rating