Everton – Leeds typy, kursy, prognozy 12/02/2022

Początek przygody Franka Lamparda za sterami ekipy z niebieskiej części Liverpoolu zdecydowanie nie jest usłany różami. Czy podczas potyczki z Leeds po raz kolejny będzie zmuszony przełknąć gorycz porażki? Everton – Leeds typy, kursy, prognozy.

Everton – Leeds typy warte uwagi

Jak wyglądają nasze trzy najciekawsze propozycje bukmacherskie związane z niniejszym starciem? Oto Everton – Leeds typy:

everton leeds typy

Gdybyście mieli jeszcze jedną wolną chwilę na lekturę kolejnego artykułu związanego z rozgrywkami angielskiej ekstraklasy, to odsyłamy Was do tekstu związanego z meczem pomiędzy Manchesterem United a Southampton.

Powyżej 2.5 goli 

Gdy miejsce w szeregu pokazuje Ci Newcastle, to wiedz, że nie jest z Tobą dobrze. Trzeba uczciwie przyznać, że w szeregach The Toffees nie dzieje się dobrze. Mamy przeczucie graniczące z pewnością, iż Leeds będzie próbowało to skrzętnie wykorzystać. Festiwal bramek jest więc jak najbardziej możliwy.

Leeds otrzyma więcej kartek

everton leeds typy

Nasze poprzednie podejście do żółtych kartek pokazywanych ekipie Leeds niestety skończyło się źle. Czy nas to zniechęciło? Wręcz przeciwnie. Postanowiliśmy spróbować szczęścia po raz kolejny. Kurs jest tym razem jeszcze bardziej okazały. Styl gry Pawii nie uległ zmianie. Liczymy zatem, że szczęście wreszcie nam dopisze.

Daniel James zdobędzie bramkę

Jaka jest najlepsza odpowiedź na falę krytyki i hejtu? Oczywiście dobre występy. Najlepiej takie zwieńczone golem. Z podobnego założenia wychodzi chyba Daniel James. Wielu postawiło na Walijczyku krzyżyk, lecz ten udowodnił przed kilkoma dniami, iż zrobili to zdecydowanie za wcześnie. Bukmacherski nos podpowiada nam, że w kolejnym meczu spróbuje pójść za ciosem.

Everton – Leeds kursy

Zdaniem legalnych polskich bukmacherów szanse na zwycięstwo każdej z ekip przedstawiają się następująco:

Bukmacher Everton Remis Leeds
Fortuna 2.17 3.70 3.20
STS 2.18 3.50 3.10
Betclic 2.19 3.60 3.15
LVBET 2.20 3.70 3.20
forBET 2.19 3.60 3.15

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Na przestrzeni kilku ostatnich tygodni obie drużyny nie potrafiły zbytnio ustabilizować swojej formy. Możecie zweryfikować ten fakt przy użyciu naszej legendarnej tabeli:

Ostatnie bezpośrednie mecze
Leeds – Everton 2:2 (21 sierpnia 2021)
Leeds – Everton 1:2 (3 lutego 2021)
Everton – Leeds 0:1 (28 listopada 2020)
5 ostatnich spotkań Evertonu
Newcastle – Everton 3:1
Everton – Brentford 4:1
Everton – Aston Villa 0:1
Norwich – Everton 2:1
Hull – Everton 2:3
5 ostatnich spotkań Leeds
Aston Villa – Leeds 3:3
Leeds – Newcastle 0:1
West Ham – Leeds 2:3
West Ham – Leeds 2:0
Leeds – Burnley 3:1

Everton – Leeds prognozy

Dla przeciętnego kibica piłki nożnej omawiana rywalizacja nie zapowiada się raczej zbyt interesująco. Wszak naprzeciw siebie staną drużyny, którym zdecydowanie bliżej do strefy spadkowej niż walki o najwyższe cele. Mimo to gorąco liczymy na to, że Goodison Park będzie tego popołudnia kipiało z nadmiaru emocji.

Everton – Leeds pytania od użytkowników

  • Gdzie można obejrzeć spotkanie Everton F.C. – Leeds United F.C. ?

Transmisję na żywo z tego starcia będzie można znaleźć na antenie stacji Canal + Now.

  • Kto jest faworytem tego meczu?

Delikatnie więcej szans na zwycięstwo daje się gospodarzom. Naszym skromnym zdaniem równie dobrze może paść remis lub też skromne triumf mogą odnieść przyjezdni. Będzie to bowiem starcie z gatunku tych totalnie nieprzewidywalnych.