Everton – Newcastle typy, kursy, prognozy 17/03/2022

Kolejne nadrabianie zaległości w Premier League będzie tym razem miało miejsce na Goodison Park. Czy miejscowi zdołają pokonać rozpędzoną ekipę popularnych Srok? Everton – Newcastle typy, kursy, prognozy.

Everton – Newcastle typy warte uwagi

Brak pomysłu na ciekawe zakłady związane z niniejszą potyczką? Jak zawsze służymy Wam pomocą. Oto Everton – Newcastle typy:

everton newcastle typy

Wszystkim chętnym polecamy także sprawdzenie naszych typów na starcie Ligi Europy pomiędzy FC Porto a Olympique Lyon.

Newcastle wygra dowolną połowę

Początkowo mieliśmy nawet pomysł, aby pójść w bezpośredni triumf gości. Wszak jeszcze niedawno mieli oni przecież serię ośmiu kolejnych spotkań bez porażki. Uznaliśmy jednak, że byłoby to zbyt ryzykowne posunięcie. Wygranie przez popularne Sroki przynajmniej jednej z połów tej rywalizacji wydaje się być natomiast niemal pewne.

Powyżej 4.5 żółtych kartek

Stwierdzenie jakoby w przypadku obu ekip dokonała się swoista zamiana miejsc nie będzie chyba wielką przesadą. Jeszcze kilka bądź kilkanaście tygodni temu to zespół z St. James' Park drżał o swój ligowy byt. Teraz podobne nastroje towarzyszą Frankowi Lampardowi oraz jego podopiecznym. Takie okoliczności są często przyczyną bardzo nerwowych zachowań. Bukmacherski nos podpowiada nam, że dokładnie tak samo będzie i tym razem.

everton newcastle typy

Everton – Newcastle kursy

Tak wysokie kursy oferowane przez bukmacherów za zwycięstwo Srok bardzo nas dziwią. Wszak można przecież powiedzieć, że The Magpies są delikatnymi faworytami tej rywalizacji.

Bukmacher Everton Remis Newcastle
Fortuna 2.40 3.30 3.10
STS 2.45 3.25 3.00
LVBET 2.40 3.25 3.20
PZBUK 2.40 3.30 3.10
forBET 2.43 3.30 3.15

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Historia kilku ostatnich bezpośrednich potyczek wyraźnie wskazuje na zwycięstwo Newcastle. Jeśli wziąć pod uwagę aktualną dyspozycję obydwu drużyn, to taki scenariusz wydaje się być bardzo prawdopodobnym.

Ostatnie bezpośrednie mecze
Newcastle – Everton 3:1 (8 lutego 2022)
Everton – Newcastle 0:2 (30 stycznia 2021)
Newcastle – Everton 2:1 (1 listopada 2020)
5 ostatnich spotkań Evertonu
Everton – Wolves 0:1
Tottenham – Everton 5:0
Everton – Boreham Wood 2:0
Everton – Man City 0:1

Southampton – Everton 2:0
5 ostatnich spotkań Newcastle
Chelsea – Newcastle 1:0
Southampton – Newcastle 1:2
Newcastle – Brighton 2:1
Brentford – Newcastle 0:2
West Ham – Newcastle 1:1

Everton – Newcastle prognozy

Trzeba przyznać, że propozycja włodarzy Premier League, która miałaby zastąpić śledzenie czwartkowych starć Ligi Europy jest zarezerwowana tylko dla zadeklarowanych fanów angielskiego futbolu. Niestety bowiem ten bój pomiędzy zespołem z niebieskiej części Liverpoolu a Newcastle nie zapowiada się jako jeden z tych, które mogą pozostać w pamięci na lata. Nie oznacza to jednak, że widzowie będą musieli narzekać na nudę. Wręcz przeciwnie. W szeregach obu ekip nie zabraknie raczej determinacji. Pytanie tylko, kto będzie miał jej więcej. My stawiamy na podopiecznych Eddiego Howe'a.

Everton – Newcastle pytania graczy

  • Gdzie odbędzie się spotkanie Everton F.C. – Newcastle United F.C. ?

Pojedynek ten będzie miał miejsce na Goodison Park.

  • Everton – Newcastle typy, o co się zakładać?

Forma Newcastle uległa ostatnio wyraźnej poprawie. Nie bez powodu zatem w naszych dzisiejszych propozycjach pojawił się zakład związany z ich prawdopodobnym sukcesem. Jeśli chcecie poznać więcej szczegółów, to rzućcie okiem na akapit zatytułowany Everton – Newcastle typy warte uwagi.

0 0 votes
Article Rating