Everton – Wolves typy, kursy, zakłady 13/03/2022

Tym razem na Goodison Park przyjeżdżają popularne Wilki, które kilka dni temu wysoko pokonały Watford. Czy to samo uda im się zrobić w starciu z The Toffees? Everton – Wolves typy, kursy, zakłady.

Everton – Wolves typy warte uwagi

Tradycyjnie przedstawiamy Wam trzy najciekawsze typy bukmacherskie na omawiane spotkanie:

everton wolves typy

W wolnej chwili zachęcamy Was także do zerknięcia na artykuł związany z pojedynkiem pomiędzy Leeds a Norwich.

Wolves wygra dowolną połowę

Ósma lokata to pozycja, która idealnie oddaje aktualne możliwości popularnych Wilków. Podopieczni Bruno Lage są ekipą totalnie nieobliczalną. Nie uznają raczej półśrodków, gdyż w ich bilansie widnieją głównie zwycięstwa lub porażki. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że uda im się pokonać zespół z niebieskiej części Liverpoolu, aczkolwiek pragniemy ograniczyć ryzyko do minimum, stąd też wybraliśmy zakład, wedle którego goście muszą zwyciężyć w co najmniej jednej z połów tego meczu.

Poniżej 10.5 rzutów rożnych

Rzuty rożne to ten element gry w piłkę nożną, który raczej nie wydaje się być zbyt istotnym dla graczy Evertonu oraz Wolverhampton. Mniej kornerów od The Toffees wykonuje tylko Brentford, natomiast Raul Jimenez i spółka prezentują się tylko o przysłowiowy włos lepiej. Przekroczenie linii 11 tych stałych fragmentów powinno sprawić im olbrzymi kłopot.

Powyżej 2.5 goli

everton wolves typy

Ostatni akcent w sekcji Everton – Wolves typy warte uwagi będzie nieco ryzykowny. Goście są bowiem ekipą bardzo underową. Na przestrzeni 28 meczów zdołali zdobyć dokładnie tyle samo bramek. Historia ich bezpośrednich potyczek z Evertonem pokazuje jednak dobitnie, że w przypadku tego meczu ta tendencja nie powinna mieć zastosowania.

Everton – Wolves kursy

Firmy oferujące zakłady wzajemne zdecydowały o wystawieniu następujących kursów na niniejszą potyczkę:

Bukmacher Everton Remis Wolves
Fortuna 2.33 3.10 3.45
STS 2.16 3.40 3.20
LVBET 2.30 3.15 3.40
PZBUK 2.15 3.45 3.35
forBET 2.18 3.55 3.25

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Jeśli jesteście ciekawi, jak obie drużyny radziły sobie podczas kilku minionych tygodni, to śmiało rzućcie okiem na poniższą tabelę:

Ostatnie bezpośrednie mecze
Wolves – Everton 2:1 (1 listopada 2021)
Everton – Wolves 1:0 (19 maja 2021)
Wolves – Everton 1:2 (12 stycznia 2021)
5 ostatnich spotkań Evertonu
Tottenham – Everton 5:0
Everton – Boreham Wood 2:0
Everton – Man City 0:1
Southampton – Everton 2:0

Everton – Leeds 3:0
5 ostatnich spotkań Wolves
Wolves – Watford 4:0
Wolves – Crystal Palace 0:2
West Ham – Wolves 1:0
Arsenal – Wolves 2:1
Wolves – Leicester 2:1

Everton – Wolves przewidywania

Początek przygody Franka Lamparda w niebieskiej części Liverpoolu zapowiadał się dość dobrze, lecz z meczu na mecz sytuacja ulega znacznemu pogorszeniu. Kolejnym rywalem jego zespołu będzie drużyna Wolverhampton, dla której nie ma raczej rzeczy niemożliwych. Sądząc po kursach bukmacherzy wierzą chyba w triumf ekipy z Goodison Park, jednakże my mamy olbrzymie wątpliwości co do takiego scenariusza. Nieco bardziej jesteśmy w stanie uwierzyć w zdobycie trzech oczek przez Raula Jimeneza i spółkę.

Everton – Wolves pytania użytkowników

  • Gdzie można obejrzeć spotkanie Everton F.C. – Wolverhampton Wanderers F.C. ?

Pojedynek ten będzie transmitowany na antenie stacji Canal + Now.

  • Everton – Wolves typy, co warto grać?

Z uwagi na dość nierówną formę obydwu ekip bardzo ciężko wskazać propozycje, których pozytywne rozstrzygnięcie byłoby niemal pewne. Z tego powodu postawiliśmy tym razem na zakłady bezpieczne. Więcej informacji na ich temat znajdziecie w akapicie Everton – Wolves typy warte uwagi.

0 0 votes
Article Rating