Górnik Łęczna – Arka Gdynia typy, transmisja i zapowiedź (14.08)

Sporo dzieje się na zapleczu PKO Ekstraklasy, a więc w rozgrywkach Fortuna 1. ligi. Przed nami kolejny interesująco zapowiadający się pojedynek. Prezentujemy przed nim świetne Górnik Łęczna – Arka Gdynia typy.

Górnik Łęczna – Arka Gdynia typy, które warto sprawdzić

Przed starciem w Łęcznej, warto przejrzeć Górnik Łęczna – Arka Gdynia kursy. Jeżeli nie wiesz, co może się wydarzyć w tym spotkaniu, to podsuwamy nasze autorskie przewidywania. Zostały one zaprezentowane poniżej – zachęcamy do analizy.

Podział punktów w starciu Górnika z Arką?

Zanim omówimy szerzej nasze Górnik Łęczna – Arka Gdynia typy, musimy oczywiście przestudiować sytuację w tabeli Fortuna 1. ligi. Obecnie otwiera ją Wisła Kraków. Drugie miejsce zajmuje ŁKS Łódź, a trzeci jest Ruch Chorzów.

Górnik Łęczna - Arka Gdynia typy

Arka Gdynia do tej pory sprawowała się przeciętnie. Na koncie tego zespołu widzimy osiem punktów. Z tym dorobkiem gdynianie zajmują w tabeli ósme miejsce. Póki co dwukrotnie wygrywali, dwa razy podzielili się punktami, natomiast raz schodzili z boiska bez żadnej zdobyczy.

Jeżeli chodzi natomiast o wyniki Górnika Łęczna, to są one słabsze, niż w przypadku gdynian. Łęcznianie nie wygrali ani jednego meczu. Trzykrotnie dzielili się punktami z przeciwnymi drużynami, natomiast dwukrotnie musieli uznawać wyższość rywali. Górnik w tabeli zajmuje dopiero 15. lokatę.

Na jakie Górnik Łęczna – Arka Gdynia zakłady powinniście zwrócić uwagę? Naszym zdaniem bardzo prawdopodobne jest, że to spotkanie zakończy się remisem. Tym bardziej, że podział punktów padał w dwóch ostatnich pojedynkach Górnika. Poza tym warto spostrzec, że mecz, który zaplanowano na 14 sierpnia, nie ma ewidentnego faworyta.

Mamy też takie przeczucia, że pierwszego gola w tej konfrontacji zdobędzie Arka Gdynia. W tym przypadku uwzględniliśmy fakt, że gdynianie zdobyli premierową bramkę w siedmiu z dziesięciu meczów wyjazdowych.

Ostatnie mecze Górnika Łęczna:

  • Ruch – Górnik Łęczna 1:1
  • Górnik Łęczna – Resovia 1:1
  • Stal Rzeszów – Górnik Łęczna 1:0

Ostatnie dwa mecze Górnika Łęczna kończyły się remisami 1:1. Wcześniej natomiast zespół z Łęcznej musiał uznać wyższość Stali Rzeszów (0:1).

Ostatnie mecze Arki Gdynia:

  • Resovia – Arka Gdynia 1:3
  • Arka Gdynia – Sandecja 1:1
  • Wisła Kraków – Arka Gdynia 1:0

Arka Gdynia ma za sobą ligowe zwycięstwo z Resovią Rzeszów 3:1. Wcześniej “Arkowcy” podzielili się punktami z Sandecją Nowy Sącz, a także przegrali z krakowską Wisłą 0:1.

Ostatnie mecze Górnika Łęczna i Arki Gdynia:

  • Arka Gdynia – Górnik Łęczna 0:2
  • Arka Gdynia – Górnik Łęczna 2:1
  • Górnik Łęczna – Arka Gdynia 2:0

Do ostatniej konfrontacji tych dwóch ekip doszło 13 marca 2021 roku. Wówczas Górnik Łęczna wygrał 2:0. Wcześniej natomiast Arka Gdynia triumfowała 2:1.

Na kiedy zaplanowano mecz Górnika Łęczna z Arką Gdynia?

Spotkanie przewidziane zostało na 14 sierpnia 2022 roku. Początek rywalizacji nastąpi o godzinie 15:00.

Gdzie obejrzeć mecz Górnika z Arką?

Znamy odpowiedź na pytanie Górnik Łęczna – Arka Gdynia gdzie obejrzeć. Transmisja pojawi się na fortuna1liga.statscore.com.

Zobacz typy na mecz w Radomiu i Rzeszowie.