Górnik Łęczna – Jagiellonia typy bukmacherskie i transmisja

To już pewne, że Górnicy po raz kolejny żegnają się z futbolową elitą przynajmniej na rok. Czy ich ostatni mecz w najwyższej klasie rozgrywkowej w sezonie 2021/2022 okaże się zwycięski? Górnik Łęczna – Jagiellonia typy bukmacherskie i transmisja.

Górnik Łęczna – Jagiellonia typy za darmo

Oto jakie Górnik Łęczna – Jagiellonia zakłady przykuły tym razem naszą największą uwagę:

Strzelanie na pożegnanie

Jak odchodzić to z przytupem. Wierzymy, że takie przesłanie będzie przyświecać w sobotnie popołudnie zawodnikom Górnika Łęczna. Choć na pięć ostatnich spotkań udało im się wygrać zaledwie jedno, to w żadnym z nich nie można było z pewnością narzekać na nudę. Mamy nadzieję, że tym razem będzie podobnie, a trzy bramki zdobyte przez obie ekipy to absolutne minimum.

górnik łęczna jagiellonia typy

Bardzo mała ilość zwycięstw, która zresztą doprowadziła do spadku łęcznian, to tylko jeden z wielu ich znaków rozpoznawczych. Tym drugim, o którym pragniemy wspomnieć w sekcji Górnik Łęczna – Jagiellonia typy odnosi się do ilości wykonywanych kornerów. Ekipa z Lubelszczyzny na przestrzeni całego sezonu wykonała ich dotychczas zaledwie 135. Przy 170 egzekwowanych przez Jagiellonię wynik ten wygląda dość słabo. Naturalny i bardzo rozsądny wydaje nam się więc Górnik Łęczna – Jagiellonia zakład na to, iż to właśnie przyjezdni będą dośrodkowywać piłkę z narożnika boiska zdecydowanie częściej.

Ostatnie wyniki

Górnik Łęczna – Jagiellonia kursy zależą w dużej mierze od tego, jakie wyniki udawało się osiągać obydwu drużynom na przestrzeni paru minionych tygodni, a także tego, jak wygląda historia ich bezpośrednich starć. Odpowiedź na drugie z tych pytań znajdziecie w niniejszym zestawieniu:

  • Jagiellonia – Górnik 1:2
  • Jagiellonia – Górnik 4:0
  • Jagiellonia – Górnik 5:0

Górnik Łęczna – Jagiellonia na żywo

Relacja na żywo z meczu pomiędzy Górnikiem Łęczna a Jagiellonią będzie dostępna na antenie stacji Canal + Sport 3.

Pytania użytkowników

  • Gdzie odbędzie się spotkanie Górnik Łęczna – Jagiellonia Białystok?

Pojedynek ten będzie miał miejsce na obiekcie w Łęcznej.

  • Kto będzie sędzią tego meczu?

Do prowadzenia tych zawodów wyznaczono pana Patryka Gryckiewicza.

Zapraszamy także do zapoznania się z naszym artykułem dotyczącym potyczki pomiędzy Legią a Cracovią. Rzuć też okiem na pasjonującą walkę o tytuł króla strzelców Ekstraklasy.

0 0 votes
Article Rating