Juventus – Atalanta typy, kursy i zapowiedź (22.01.2023)

Stara Dama jest teraz na ustach wszystkich fanów piłki nożnej na świecie. Czy przełoży się to na wynik hitowej rywalizacji z bergamczykami? Juventus – Atalanta typy, kursy, zapowiedź.

Juventus – Atalanta typy i przewidywania

Karne odjęcie aż piętnastu punktów i spadek z 3. na 10. pozycję w stawce. Takiego “kina akcji” z udziałem najbardziej utytułowanej drużyny na Półwyspie Apenińskim nie spodziewał się chyba nikt. Po raz kolejny na przestrzeni kilkunastu ostatnich lat Juventus jest jednak bohaterem wielkiego skandalu, który niestety ma mało wspólnego z piłką. Nie da się ukryć, że bycie oddanym kibicem Le Zebre to wyjątkowo stresująca misja.

La Dea w przeciwieństwie do swoich najbliższych rywali rośnie w siłę we względnym spokoju. W bieżących rozgrywkach zespół ten balansuje pomiędzy miejscami 3-6. Celem na najbliższe tygodnie jest wywalczenie sobie względnie pewnej lokaty w okolicach ligowego podium.

juventus-atalanta-typy

Pierwszym krokiem ku realizacji tego postanowienia może być zaaplikowanie turyńczykom przynajmniej jednego gola. Niewykluczone również, że Duvana Zapatę i spółkę stać będzie na nieco więcej. O tym jednak poniżej.

Juvetus – Atalanta typy na triumf tych drugich? Powiecie pewnie, że to zbyt ryzykowne. Być może. Nastroje w zespole Starej Damy nie są jednak z pewnością najlepsze. Jeśli zawodnicy z Bergamo chcą bić się o najwyższe cele, to muszą takie sytuacje bezwzględnie wykorzystywać. O tym, że mają argumenty ku temu, udowodnili już w paru poprzednich kolejkach. Najwyższa pora postawić przysłowiową kropkę nad i.

Juventus – Atalanta ostatnie wyniki

15. Dokładnie tyle bramek na przestrzeni trzech ostatnich spotkań udało się zdobyć podopiecznym Gian Piero Gasperiniego. Na miejscu defensorów Bianconerich mielibyśmy się na baczności przez pełne 90. minut. Kolejne lanie po wstydliwym 5:1 z Napoli nie wchodzi bowiem absolutnie w grę.

Ostatnie mecze Juventusu

 • Juventus – Monza 2:1
 • Napoli – Juventus 5:1
 • Juventus – Udinese 1:0

Ostatnie mecze Atalanty

 • Atalanta – Spezia 5:2
 • Atalanta – Salernitana 8:2
 • Bologna – Atalanta 1:2

Juventus – Atalanta bezpośrednie mecze

Najnowsza historia bezpośrednich starć na linii Juve – Atalanta wygląda następująco:

 • Atalanta – Juventus 1:1
 • Juventus – Atalanta 0:1
 • Juventus – Atalanta 3:1

Gdyby obstawiający mieli się sugerować wynikami kilku ostatnich potyczek pomiędzy obiema ekipami, to nie doszliby z pewnością do zupełnie żadnych wniosków. Każdy z takich meczów kończył się bowiem zupełnie innym rezultatem. Jak będzie w najbliższą niedzielę? Czas pokaże.

Juventus – Atalanta kursy bukmacherskie

Kolejnym krokiem po sprawdzeniu tego, jakie Juventus – Atalanta typy przykuły tym razem naszą uwagę, niech będzie weryfikacja kursów bukmacherskich wprost od legalnych polskich podmiotów:

 • Wygrana Juventusu – 2.20
 • Remis – 3.45
 • Wygrana Atalanty – 3.40

Gdzie oglądać Juventus – Atalanta? Transmisja

Zgodnie z ogólnodostępnymi informacjami relacja na żywo z omawianego starcia będzie dostępna na antenach stacji Eleven Sports 1. O której Juventus – Atalanta? Start transmisji około godz. 20:45 w dniu 22 stycznia bieżącego roku. Co ciekawe zainteresowani będą mogli śledzić przebieg tej rywalizacji również za pośrednictwem strony internetowej bukmachera Betclic.

Oglądaj tutaj