Polska – Iran piłka ręczna: kiedy, o której godzinie, gdzie oglądać? (Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej)

Polska – Iran piłka ręczna: kiedy, o której godzinie, gdzie oglądać? (Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej)

Przed nami mecz Polska – Iran piłka ręczna. Jak biało-czerwoni wypadną podczas następnego spotkania mistrzostw świata 2023? Tego będzie można się dowiedzieć już 22 stycznia.

Mecz Polska – Iran piłka ręczna: kiedy, o której godzinie?

  • Kiedy? 22.01.2023
  • O której godzinie? 18:00

Reprezentacja Polski nie błyszczy w trakcie mundialu 2023. Podopieczni Patryka Rombla mierzą się z rozmaitymi problemami, a ich forma pozostawia sporo do życzenia. Jak wypadną na tle Iranu? Na pewno trudno sobie wyobrazić, by Polacy mogli przegrać z takim przeciwnikiem.

Polska – Iran kiedy dojdzie do tego spotkania? Zostało ono zaplanowane na 22 stycznia 2023 roku. Wiadomo też Polska – Iran o której zawodnicy rozpoczną rywalizację. Dojdzie do tego o 18:00.

Polska – Iran: gdzie oglądać Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej 2023?

  • TVP Sport
  • Viaplay
  • tvpsport.pl
  • Betclic
OGLĄDAJ TUTAJ

Zamierzasz śledzić mecz Polaków z Irańczykami? To dobry pomysł. Podpowiadamy, gdzie oglądać Polska – Iran. Opcji jest kilka, więc każdy powinien znaleźć optymalne rozwiązanie dla siebie.

Bezpośredni przekaz live dostępny będzie choćby na platformie Viaplay. Darmowa transmisja pojawi się natomiast na tvpsport.pl. Mecz będzie można również śledzić w aplikacji mobilnej TVP Sport czy u bukmachera Betclic.

Do konfrontacji Polaków z Irańczykami dojdzie w krakowskiej Tauron Arenie. Liczymy na solidną porcję emocji. Jednocześnie wierzymy, że ten pojedynek zakończy się zwycięstwem zespołu Patryka Rombla. Innej opcji tak naprawdę nie bierzemy pod uwagę!