Karuzela transferowa drużyn z województwa lubelskiego przed rundą wiosenną sezonu 2020/2021

Niektóre drużyny z Lubelszczyzny już rozpoczęły przygotowania i kompletowanie kadry na rundę wiosenną sezonu 2020/2021. W tym aktualizowanym zestawieniu będziemy odnotowywali potwierdzone transfery zespołów z regionu.

Ciekawą ofertę na mecze piłki nożnej przygotowali bukmacherzy. Betclic Kod Promocyjny 2021: BETPLMAX

FORTUNA 1. LIGA

Górnik Łęczna
Przyszli: Aleksander Jagiełło (Piast Gliwice), Gabriel Matei (FC Arges), Michał Mak (Wisła Kraków)
Odeszli: Paweł Sasin (Arka Gdynia), Patryk Rojek (wypożyczenie do Orląt Radzyń Podlaski), Karol Turek (wypożyczenie do Sokoła Ostróda), Jakub Zagórski


II LIGA

Motor Lublin
Przyszli: Piotr Kusiński (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Dawid Pakulski (wypożyczenie z Zagłębia Lubin), Arkadiusz Najemski (GKS Bełchatów)
Odeszli: Piotr Darmochwał (wypożyczenie do Avii Świdnik), Adam Nowak (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Bartosz Janiszek (wypożyczenie do Lewartu Lubartów), Krystian Kalinowski


III LIGA GRUPA IV

Avia Świdnik
Przyszli: Mateusz Kompanicki (GKS Katowice), Jakub Cielebąk (wypożyczenie z Górnika II Łęczna), Cezary Zdunek (wypożyczenie z Górnika II Łęczna), Piotr Darmochwał (wypożyczenie z Motoru Lublin), Bartosz Szelong (wypożyczenie z Warty Gorzów Wielkopolski)
Odeszli: Sebastian Plesz (Świdniczanka Świdnik), Bartosz Mroczek (Legionovia Legionowo), Krystian Mroczek (Lechia Tomaszów Mazowiecki), Eryk Ceglarz (Jutrzenka Giebułtów)

Chełmianka Chełm
Przyszli: Michał Budzyński (Lewart Lubartów), Hubert Giletycz (Lublinianka), Dawid Sąsiadek (BKS Lublin)
Odeszli: Dawid Salewski (Victoria Żmudź)

Hetman Zamość
Przyszli: Michał Macek (trener), Kacper Nastałek (Stal Kraśnik), Przemysław Chyrchała (wypożyczenie ze Znicza Biała Piska), Mychajło Kaznokha (Huczwa Tyszowce), Oliwer Maziarka (Huczwa Tyszowce), Jakub Wyłupek (Huczwa Tyszowce), Bartłomiej Sienkiewicz (Sparta Rejowiec Fabryczny), Karol Wszoła (Pogoń II Siedlce), Mateusz Wszoła (Pogoń II Siedlce), Sebastian Łapiński (wypożyczenie z Motoru II Lublin)
Odeszli: Norbert Myszka (Orlęta Radzyń Podlaski), Rafał Kruczkowski (Olimpia Grudziądz), Jan Polak, Piotr Jamroż

Lewart Lubartów
Przyszli: Krystian Żelisko (Wisła Puławy), Joe Dearman (Cambridge United), Bartosz Janiszek (wypożyczenie z Motoru Lublin)
Odeszli:
Bartosz Fiedeń (koniec wypożyczenia z Górnika II Łęczna), Michał Budzyński (Chełmianka Chełm), Wojciech Majewski (wypożyczenie do Lublinianki)

Orlęta Radzyń Podlaski
Przyszli: Patryk Rojek (wypożyczenie z Górnika Łęczna), Norbert Myszka (Hetman Zamość), Arkadiusz Maj (Orzeł Urzędów), Marcin Fiedeń (Lublinianka), Maciej Welman (Włodawianka Włodawa), Pavel Chelyadko (Dynamo Brześć 1960), Damian Kołtunowicz (Oskar Przysucha), Kacper Kania (powrót z wypożyczenia do Bizona Jeleniec), Daniel Kleber (Huragan Międzyrzec Podlaski)
Odeszli: Bartosz Klebaniuk (Pogoń Siedlce), Maciej Wojczuk (Podlasie Biała Podlaska), Radosław Kursa (Świdniczanka Świdnik), Arkadiusz Korolczuk (wypożyczenie do Huraganu Międzyrzec Podlaski), Oskar Siwek (wypożyczenie do Huraganu Międzyrzec Podlaski), Arkadiusz Kot (KS Az-Bud Komarówka Podlaska)

Podlasie Biała Podlaska
Przyszli: Maciej Wojczuk (Orlęta Radzyń Podlaski), Mariusz Łukasiewicz (wypożyczenie z Lutni Piszczac), Eryk Kobza (Sokół Ostróda), Jakub Łęcki (MKS Szydłowianka Szydłowiec), Andrey Arkhipov (FK Lida), Krzysztof Salak (Polonia Warszawa)
Odeszli: Filip Szabaciuk (Stomil Olsztyn)

Stal Kraśnik
Przyszli: Kamil Łokieć (Alit Ożarów), Kamil Woźniak (Pelikan Łowicz), Jakub Mażysz (Wisła Sandomierz), Mateusz Wójcicki (Lublinianka), Szymon Jagieła (Broń Radom), Dawid Chudyba (Wisła Puławy), Jan Imiołek (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski)
Odeszli: Paweł Rabin (koniec wypożyczenia z Piasta Gliwice, wypożyczenie do Ruchu Wysokie Mazowieckie), Kacper Nastałek (Hetman Zamość), Daniel Ruiz Romera (CF Montañesa), Julien Tadrowski (Pogoń Siedlce)

Wisła Puławy
Przyszli: Dawid Chudyba (powrót z wypożyczenia do KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Krystian Żelisko (powrót z wypożyczenia do Lewartu Lubartów), Kacper Kołotyło (Odra Opole), Kacper Kondracki (wypożyczenie z Wisły Płock), Ednilson Furtado (Kotwica Kołobrzeg), Karol Czelny (Karpaty Krosno), Łukasz Wiech (Radomiak Radom)
Odeszli: Dawid Chudyba (Stal Kraśnik), Krystian Żelisko (Lewart Lubartów), Marcin Pigiel (Górnik Konin), Wiktor Łuczkowski (wypożyczenie do Powiślaka Końskowola), Andrzej Rutkiewicz


IV LIGA LUBELSKA GRUPA I

Bizon Jeleniec
Przyszli:
Odeszli: Kacper Kania (koniec wypożyczenia z Orląt Radzyń Podlaski)

Górnik II Łęczna
Przyszli: Bartosz Fiedeń (powrót z wypożyczenia do Lewartu Lubartów)
Odeszli: Jakub Cielebąk (wypożyczenie do Avii Świdnik), Cezary Zdunek (wypożyczenie do Avii Świdnik), Rafał Szady (wypożyczenie do ŁKS-u Łagów)

Huragan Międzyrzec Podlaski
Przyszli: Arkadiusz Korolczuk (wypożyczenie z Orląt Radzyń Podlaski), Oskar Siwek (wypożyczenie z Orląt Radzyń Podlaski), Jacek Kozaczyński (Polonez Mordy)
Odeszli: Daniel Kleber (Orlęta Radzyń Podlaski)

Lublinianka
Przyszli: Wojciech Majewski (wypożyczenie z Lewartu Lubartów), Bartłomiej Barwiak (LKS Wierzchowiska), Jakub Krajewski (Ursus Warszawa)
Odeszli: Mateusz Wójcicki (Stal Kraśnik), Hubert Giletycz (Chełmianka Chełm), Marcin Fiedeń (Orlęta Radzyń Podlaski)

Lutnia Piszczac
Przyszli:
Odeszli: Mariusz Łukasiewicz (wypożyczenie do Podlasia Biała Podlaska), Mateusz Kacik (Kujawiak Stanin)

Opolanin Opole Lubelskie
Przyszli:
Odeszli: Dominik Banach (Radomiak Radom), Filip Drozd (LKS Ruch Popkowice)

Orlęta Łuków
Przyszli: 
Odeszli: Grzegorz Kot

POM Iskra Piotrowice:
Przyszli:
Odeszli: Sebastian Sprawka (koniec wypożyczenia z Granitu Bychawa)

Powiślak Końskowola
Przyszli: Wiktor Łuczkowski (wypożyczenie z Wisły Puławy), Martin Goralski (ostatnio Unia Hrubieszów)
Odeszli: Jarosław Milcz (Świdniczanka Świdnik), Sławomir Radzikowski

Sparta Rejowiec Fabryczny
Przyszli: 
Odeszli: Bartłomiej Sienkiewicz (Hetman Zamość)

Start Krasnystaw
Przyszli: Yuri Kraiko (Granit Mikaszewicze)
Odeszli: 

Włodawianka Włodawa
Przyszli: 
Odeszli: Maciej Welman (Orlęta Radzyń Podlaski)


IV LIGA LUBELSKA GRUPA II

Granit Bychawa
Przyszli: Sebastian Sprawka (powrót z wypożyczenia do POM-u Iskra Piotrowice)
Odeszli: Karol Lewczuk, Adam Styk, Łukasz Różycki

Grom Różaniec
Przyszli:
Odeszli: 

Gryf Gmina Zamość
Przyszli: Sebastian Luterek (trener)
Odeszli:

Huczwa Tyszowce
Przyszli: 
Odeszli: Mychajło Kaznokha (Hetman Zamość), Oliwer Maziarka (Hetman Zamość), Jakub Wyłupek (Hetman Zamość), Rafał Kycko (Tomasovia Tomaszów Lubelski)

Kłos Chełm
Przyszli: 
Odeszli: Alan Chmiel (wyjazd za granicę)

Kryształ Werbkowice
Przyszli: 
Odeszli:

Łada 1945 Biłgoraj
Przyszli: Maks Pasternak (Olimpik Kijów), Aleksey Goncharevich (Tatran Presov)
Odeszli: 

Świdniczanka Świdnik
Przyszli: Radosław Kursa (Orlęta Radzyń Podlaski), Sebastian Plesz (Avia Świdnik), Jarosław Milcz (Powiślak Końskowola), Kacper Sygara (Perła Mełgiew), Bartłomiej Greniuk (Unia Hrubieszów)
Odeszli: Kamil Warecki (Victoria Żmudź)

Tomasovia Tomaszów Lubelski
Przyszli: Rafał Kycko (Huczwa Tyszowce)
Odeszli: 

Unia Białopole:
Przyszli: Robert Tarnowski (trener)
Odeszli: Tomasz Hawryluk (trener)

Unia Hrubieszów
Przyszli: Jerzy Bojko (trener)
Odeszli: Marek Sadowski (trener), Bartłomiej Greniuk (Świdniczanka Świdnik)

Victoria Żmudź
Przyszli: Kamil Warecki (Świdniczanka Świdnik), Dawid Salewski (Chełmianka Chełm)
Odeszli:

fot. Andrew Powell (archiwum)


Górnik Łęczna i Motor Lublin są coraz bliżej inauguracji rundy wiosennej. Ciekawą ofertę na mecze Fortuna I ligi i II ligi przygotowali bukmacherzy.

0 0 vote
Article Rating