Lech – Radomiak typy i kursy bukmacherskie, gdzie oglądać transmisję meczu? (PKO Ekstraklasa, 9.10)

Po raz kolejny zaglądamy do najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej, a więc PKO Ekstraklasy. W tym tekście przedstawimy informację Lech – Radomiak gdzie obejrzeć. Podzielimy się z wami również interesującymi typami na ten pojedynek.

Lech – Radomiak typy na mecz w Poznaniu

Regularnie przedstawiamy ciekawe Lech – Radomiak typy. Oczywiście tym razem nie mogło być inaczej. Jakie są nasze przeczucia w kontekście tego pojedynku?

Podział punktów w sercu Wielkopolski?

Zanim spojrzysz na Lech – Radomiak kursy, koniecznie przeanalizuj sytuację kadrową obu ekip, ale i to, jak wygląda obecnie tabela PKO Ekstraklasy. Jeżeli chodzi o ten pierwszy obszar, to źle nie jest.

Lech - Radomiak typy

W Lechu Poznań pauzuje Salamon, który ma problemy mięśniowe. Radomiak Radom w stolicy Wielkopolski nie skorzysta natomiast z Pedro Justiniano. Ten zawodnik odpoczywa z uwagi na kartki. Poza tym pod znakiem zapytania stoi występ Jakubika.

Jeżeli chodzi o tabelę, to dotychczas drużyny Lecha i Radomiaka prezentowały podobny poziom. Kolejorz ma na koncie 15 punktów. Zanotował cztery zwycięstwa, trzy remisy i trzy porażki. Jest obecnie 10. siłą najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej.

Radomiak Radom rozegrał mecz więcej i zgromadził punkt mniej. Radomianie zajmują w tabeli 12. miejsce. Czterokrotnie triumfowali, dwa razy dzielili się punktami z rywalami i pięciokrotnie przegrywali.

Co wydarzy się tym razem? Nasze Lech – Radomiak typy wskazują na to, że padnie remis. Skąd taki pomysł? Na uwadze mamy choćby to, że Kolejorz zremisował dwa poprzednie spotkania. Poza tym dwa z ostatnich trzech pojedynków Lecha z Radomiakiem kończyły się rezultatami remisowymi.

Bezpośrednie mecze Lech – Radomiak

  • Radomiak – Lech 2:1
  • Lech – Radomiak 0:0
  • Radomiak – Lech 0:0 (1:2)

Poprzedni mecz z udziałem tych dwóch ekip odbył się 11 grudnia 2021 roku. Wtedy ekipa z Radomia odnotowała zwycięstwo 2:1. Wcześniej natomiast padł bezbramkowy remis.

Gdzie oglądać spotkanie Lecha z Radomiakiem?

Wiadomo, że Lech – Radomiak transmisja dostępna będzie na Canal+ 4K Ultra, Canal+ Sport 3, a także Canal+ online.

Kiedy mecz Lecha z Radomiakiem?

Spotkanie przewidziano na 9 października 2022 roku. Początek o 17:30.