Lechia – Jagiellonia typy i kursy ✔️ 11.12.2021

Lechia Gdańsk po okazałym zwycięstwie nad Rakowem Częstochowa, podejmie na własnym terenie Jagiellonię Białystok.

Lechia Gdańsk – Jagiellonia Białystok typy bukmacherskie

Zacznijmy od naszych prognoz na mecz Lechii z Jagiellonią Białystok.

lechia jagiellonia typy

Lechia podtrzyma dobrą passę, pokonując u siebie Jagiellonię?

Lechia Gdańsk w ostatniej kolejce przerwała zwycięską niemoc, która trwała od dwóch ligowych spotkań. Gdańszczanie przekonująco na własnym terenie pokonali 3:1 Raków Częstochowa. Zaś goście z Białegostoku ostatnio nie grają tak, jakby tego oczekiwali. Jaga przegrała dwa ostatnie mecze ligowe, zarówno z Legią, jak i co gorsza, przed własną publiką z Górnikiem Łęczna. O przełamanie w Gdańsku może być niezwykle ciężko.

W tym meczu spodziewamy się przede wszystkim walki. Stąd nasze pierwsze na Lechia – Jagiellonia typy mówią o liczbie kartek. Stawiamy na dużo, bowiem powyżej 5.5 żółtej kartki w meczu. W tym celu warto zajrzeć do historii bezpośrednich spotkań. W tym roku byliśmy świadkami czterech bezpośrednich meczy. Sędziowie pokazywali w nich 8, 3, 9 oraz 8 żółtych kartek. Stąd nasze na Lechia – Jagiellonia typy, że tym razem zobaczymy co najmniej sześć żółtek po całkiem niezłym kursie bukmacherskim.

Czego się jeszcze spodziewamy po spotkaniu w Gdańsku? Tego, że obie drużyny strzelą gola. W 10 z 15 ostatnich meczy, które Lechia Gdańsk rozegrała przed własną publiką, właśnie obie drużyny strzelały bramki. Także w 6 z 8 ostatnich spotkań Jagi obie ekipy wpisywały się na listę strzelców. Na sam koniec nasze trzecie na Lechia – Jagiellonia typy. Stawiamy na over 2.5 gola w meczu. Dlaczego? 4 z 5 ostatnich meczy Lechii, w tym trzy ostatnie oraz 4 z 5 ostatnich meczy Jagi kończyły się z wynikami ponad 2.5 gola. Oba zespoły lubią postrzelać, ale i przyjąć. Warto więc rozważyć takie typy, zwłaszcza, że kursy wyglądają atrakcyjnie.

Ostatnia forma i bezpośrednia rywalizacja

Jak już wspomnieliśmy, w ostatniej kolejce Lechia Gdańsk pokonała 3:1 Raków Częstochowa. Na listę strzelców dla gdańszczan wpisali się Durmus (x2) oraz Flavio. Lechii nie przeszkodziło nawet to, że wynik meczu otworzyli częstochowianie. W tak dobrych nastrojach nie jest Jagiellonia. Białostoczanie w minionej kolejce ponieśli drugą z rzędu porażkę. Tym razem na własnym stadionie musieli uznać wyższość Górnika Łęczna (1:2). Jedynego gola dla Jagi w 84 minucie zdobył Puerto, ale było już za późno na odrabianie strat.

Ostatni raz Lechia z Jagiellonią spotkała się we wrześniu 2021 roku. Wówczas gdańszczanie wygrali 3:1 na terenie rywali. Dwa wcześniejsze bezpośrednie mecze kończyły się kolejno remisem i wygraną białostoczan.

Gdzie oglądać mecz Lechia Gdańsk – Jagiellonia Białystok?

Z meczu Lechia – Jagiellonia transmisja na żywo dostępna będzie na kanałach Canal+ Sport, Canal+ Sport 3 oraz TVP Sport. Pierwszy gwizdek Pawła Raczkowskiego rozbrzmi o godzinie 20:00.

Lechia – Jagiellonia kursy

Chcesz wykorzystać nasze na Lechia – Jagiellonia typy? Możesz zrobić to w zakładach bukmacherskich LVBET, STS i Betclic. Naszym zdaniem, to właśnie ta trójka gwarantuje najbardziej korzystne kursy bukmacherskie.

FAQ

  • O której godzinie początek meczu?

Spotkanie Lechia Gdańsk – Jagiellonia Białystok rozpocznie się o 20:00.

  • Gdzie oglądać mecz Lechia – Jagiellonia?

Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, TVP Sport oraz, co oczywiste, także w internecie.