Polska – Słowenia typy i zapowiedź ✔️ 11.12.2021

Niestety, w meczu z Francją nie było niespodzianki i polskie szczypiornistki straciły szansę na awans do ćwierćfinału. Przed naszymi paniami pojedynek ze Słowenią.

Typy bukmacherskie na mecz Polska – Słowenia (MŚ piłkarek ręcznych)

Rzuć okiem na nasze na mecz Polska – Słowenia typy.

polska słowenia typy

Czy biało-czerwone odniosą pierwsze na MŚ piłkarek ręcznych zwycięstwo?

Na to liczą kibice. Jednak łatwo nie będzie. Swoje ambicje mają także Słowenki. Optymizmem napawa poprzedni mecz z Francuzkami, gdzie Polki co prawda wyraźnie przegrały, ale wreszcie zaprezentowały szczypiorniaka na niezłym poziomie. Teraz, kiedy nasze dziewczyny nie mają już szans na awans do ćwierćfinału, nie mają też nic do stracenia. Bez presji powinny zagrać jeszcze lepiej, niż z Trójkolorowymi. Naszym zdaniem jednak, co pokazują Polska – Słowenia typy, nie wygramy. Stawiamy z bólem serca na zwycięstwo Słowenek. Spodziewamy się jednak, że Polki rzucą przynajmniej 24 bramki. Dlaczego? Słowenki straciły 25 bramek z Angolą i 26 z Rosją. Polki potrafiły rzucić na trwających MŚ piłkarek ręcznych 21 bramek Serbkom czy 23 Rosjankom. Biorąc pod uwagę, że Słowenki nie grają zabójczo skutecznie w defensywie, co obnażyła chociażby wspomniana Angola, nasze piłkarki ręczne powinny mieć wiele okazji na celne rzuty.

Historia bezpośrednich spotkań

Do tej pory piłkarki ręczne reprezentacji Polski tylko raz grały z rywalkami ze Słowenii. W meczu rozegranym w 2006 roku, wygrały 34:30. Są to jednak już zamierzchłe czasy i poza statystycznym zerknięciem na ten wynik, nie ma co przykuwać do niego większej uwagi.

Słowenia – Polska transmisja

Z meczu Polska – Słowenia transmisja przeprowadzona zostanie przez stację Polsat Sport oraz przez legalnego bukmachera Betclic. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:30. Ściskamy kciuki za biało-czerwone szczypiornistki. W meczu kończącym MŚ piłkarek ręcznych zagramy z kolei z Czarnogórą.

Kluczowe pytania o mecz Polska – Słowenia

  • O której godzinie mecz ze Słowenią i gdzie transmisja?

O godzinie 20:30 na Polsat Sport.

  • Kto jest faworytem meczu Polska – Słowenia?

Bukmacherzy i większość ekspertów stawia na Słowenki.