Legia – Cracovia typy, kursy, analiza i transmisja 21/05/2022

Kampania 2021/2022 w wykonaniu Wojskowych była delikatnie mówiąc średnio udana. Czy ostatni mecz w sezonie sprawi, że ich kibice będą mieli powody do radości choć przez małą chwilę? Legia – Cracovia typy, kursy, analiza i transmisja.

Legia – Cracovia typy warte uwagi

Legia – Cracovia zakłady, którym naszym zdaniem z całą pewnością należy przyjrzeć się bliżej, przedstawiają się tym razem następująco:

Gdzie podział się ten dawny blask?

Takie pytania zadaje sobie z pewnością ogromna większość kibiców Legii Warszawa. Ich pupile przez znaczną część sezonu byli prawdziwym pośmiewiskiem całych rozgrywek i tylko nieco lepsza wiosna sprawiła, że zespół nie jest zmuszony podzielić losu krakowskiej Wisły. Jest jednak inny klub ze stolicy Małopolski, który na pożegnanie z bieżącą kampanią może napsuć podopiecznym Aleksandara Vukovica naprawdę sporo krwi. Naszym zdaniem istnieje naprawdę spore prawdopodobieństwo, iż Pasy pokonają gospodarzy tej rywalizacji w przynajmniej jednej z połów meczu.

legia cracovia typy

Legia – Cracovia kursy na drugą z naszych propozycji są naprawdę imponujące. Jak już wspomnieliśmy wyżej, ewentualny triumf Cracovii w pierwszej bądź drugiej odsłonie tej batalii jest jak najbardziej możliwy. W niniejszym zakładzie poszliśmy o krok dalej. Wierzymy bowiem, że przyjezdni będą wygrywać z Legionistami po 45. minutach sobotnich zmagań. Ostatecznie jednak piętnastokrotni mistrzowie Polski powinni zdołać jednak doprowadzić do wyrównania.

Ostatnie rezultaty

Tak przedstawiają się wyniki paru ostatnich bezpośrednich potyczek pomiędzy warszawską Legią a Cracovią:

  • Cracovia – Legia 1:0
  • Legia – Cracovia 0:0
  • Cracovia – Legia 0:1

Gdzie z meczu Legia – Cracovia transmisja?

W sieci pojawia się wiele zapytań, gdzie obejrzeć Legia – Cracovia? Oczywiście spotkania PKO Ekstraklasy tradycyjnie można śledzić w stacji Canal +. To konkretne starcie będzie transmitowane na antenie Canal + Sport 3.

Najczęstsze pytania

  • O której początek meczu Legia Warszawa – Cracovia?

Pierwszy gwizdek tej rywalizacji jest zaplanowany na godz. 17:30 w dniu 21 maja 2022r.

  • Kto jest faworytem tego spotkania?

Dużo bardziej uznaną marką jest rzecz jasna warszawska Legia, aczkolwiek aktualna forma Cracovii pozwala mieć nadzieję, iż przyjezdni są w stanie sprawić na zakończenie rozgrywek całkiem sporą niespodziankę.

Prawdziwym fanom ligi hiszpańskiej polecamy także lekturę naszego artykułu odnoszącego się do rywalizacji pomiędzy Realem Madryt a Betisem.