Manchester City – Sevilla gdzie oglądać? Transmisja TV, stream online (16.08.2023)

Losowanie grup Ligi Mistrzów koszyki
fot. Icon Sport

Przed nami finałowe starcie w ramach Superpucharu Europy UEFA. W niniejszym tekście wyjaśniamy Manchester City – Sevilla gdzie oglądać. Dostępne będą zarówno transmisje telewizyjne, jak i streamy online. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie!

Gdzie obejrzeć Manchester City – Sevilla? Stream online

Część osób zastanawia się, czy będzie dostępny Manchester City – Sevilla stream za free. Okazuje się, że jak najbardziej tak! To niewątpliwie doskonała wiadomość dla tych, którzy chcieliby obejrzeć to spotkanie bez ponoszenia kosztów.

Taka możliwość pojawi się przy wykorzystaniu platformy Pilot WP, z której można korzystać m.in. na komputerach i smartfonach. Wystarczy wybrać pakiet z reklamami, by móc cieszyć się darmowym streamem na Polsacie!

Płatny stream znajdziecie natomiast na platformie Polsat Box Go.

Gdzie oglądać Manchester City – Sevilla? Transmisja telewizyjna

A gdzie pojawi się Manchester City – Sevilla transmisja telewizyjna? Rywalizację będzie można śledzić na takich kanałach jak między innymi Eleven Sports 1, Polsat Sport czy też Polsat Sport Premium 1. Poza tym bezpośredni przekaz znajdziecie na Polsacie. Jest więc w czym wybierać!

Mecz odbędzie się już 16 sierpnia 2023 roku. Początek starcia triumfatora Ligi Mistrzów ze zwycięzcą Ligi Europy przewidziano na godz. 21:00. W ciemno można zakładać, że emocji absolutnie nie zabraknie.

Bilans na korzyść “Obywateli”

Wyjaśniliśmy już bardzo precyzyjnie Manchester City – Sevilla gdzie oglądać. Teraz czas jeszcze zerknąć na historię starć tych dwóch drużyn. Do ich ostatniej konfrontacji doszło 2 listopada 2022 roku. Wtedy Manchester City okazał się lepszy od hiszpańskiego przeciwnika. Spotkanie zakończyło się rezultatem 3:1. 

6 września 2022 roku Sevilla również musiała przełknąć gorycz porażki. Wtedy Manchester City zdołał wygrać aż 4:0. 3 listopada 2015 Manchester City triumfował natomiast 3:1.

21 października 2015 roku także lepiej spisali się “Obywatele”. Sevilla musiała pogodzić się z porażką 2:1.

Bilans zatem jest bardzo korzystny dla ekipy z Anglii. Manchester City ma większy potencjał od Sevilli, co sprawia, że pojawiają się typy, iż “The Citizens” pewnie wygrają ten pojedynek i wzniosą ku górze Superpuchar Europy. Czas pokaże, czy rzeczywiście tak się stanie.