Iga Świątek mecz dzisiaj na żywo: transmisja tv, stream online, kiedy gra? (16.08.2023)

Iga Świątek mecz dzisiaj na żywo: transmisja tv, stream online, kiedy gra? (16.08.2023)
Icon Sport

Iga w ramach przygotowań do US Open rozpoczyna udział w turnieju WTA w Cinncinati. Polka z racji rozstawienia zacznie od drugiej rundy, a jej rywalką będzie Danielle Collins. Co ciekawe, to ich drugi mecz, w ciągu niespełna tygodnia. Sprawdź więc, kiedy gra Iga Świątek mecz dzisiaj. Transmisja i stream online? Mamy informacje, o której i gdzie oglądać mecz Świątek dzisiaj na żywo.

OGLĄDAJ TUTAJ

Kiedy gra Iga Świątek mecz dzisiaj na żywo? Transmisja i wynik

Iga Świątek mierzyła się niespełna tydzień temu z Collins na turnieju w Montrealu, ale los bywa przekorny, i tym razem zagrają przeciwko sobie w Cincinnati. Kiedy gra Iga Świątek mecz dzisiaj? Rywalizacja Świątek – Pegula została zaplanowana na środę, 16 sierpnia 2023 roku, będzie to drugi mecz od godziny 17:00 czasu polskiego (po Pegula – Trevisan).

Wiedząc już kiedy gra Świątek mecz dzisiaj, warto powiedzieć, że będzie to już trzecie tegoroczne spotkanie obu pań. Dwa razy górą była Iga, raz Danielle. Liczymy, że Polka pewnie awansuje do trzeciej rundy turnieju w Cincinnati. Jazda Iga!

Gdzie oglądać mecz Igi Świątek dzisiaj na żywo? 16.08.2023

Odpowiedź na pytanie: gdzie oglądać Iga Świątek mecz dzisiaj na żywo? Transmisja Świątek – Collins na Canal+ Sport, ale to nie wszystko. Będzie też dostępny stream online za darmo w Betclic. Kliknij w poniższy przycisk, poświęć 30 sekund na założenie konta i postaw zakład za min. 2 złote, żeby oglądać mecz Świątek dzisiaj i inne mecze tenisa ziemnego za darmo.

OGLĄDAJ TUTAJ