Manchester United – Brighton typy na Premier League (07.08.2022)

Postawa Czerwonych Diabłów z nowym szkoleniowcem za sterami jest jedną z największych niewiadomych właśnie rozpoczynającego się sezonu. W niedalekiej przeszłości popularne Mewy sprawiły CR7 i jego klubowym kolegom całkiem sporo problemów. Czy podobnie będzie również i tym razem? Manchester United – Brighton typy na Premier League. Miłej lektury!

Manchester United – Brighton typy warte uwagi

Nie macie pomysłu na zakłady związane z meczem Manchester United – Brighton? Typy, którym naszym zdaniem należy przyjrzeć się w szczególności, znajdziecie w poniższym akapicie:

Przywódcze aspiracje

Choć kapitańska opaska w kolejnym sezonie nadal będzie należała do Harry'ego Maguire'a, to liczne głosy dochodzącego bezpośrednie z drużyny jasno wskazują, że duże cechy przywódcze posiada Bruno Fernandes. Portugalczyk był w ostatnich miesiącach jednym z tych piłkarzy, wobec którego nie kierowano zbyt wielu słów krytyki. Wszystko dlatego, że zawsze gdy pojawiał się na boisku, to sprawiał wrażenie gracza dającego z siebie absolutnie wszystko. Prognozujemy, że na już na starcie kolejnej kampanii rozgrywkowej będzie próbował to udowodnić. Czy zwieńczy to golem? Miejmy taką nadzieję!

manchester-united-brighton-typy

Paul Tierney, którego wyznaczono do prowadzenia tych zawodów, był w ubiegłym sezonie arbitrem mogącym pochwalić się dość wysoką średnią żółtych kartek w przeliczeniu na jedno spotkanie. Wedle dostępnych statystyk pokazywał około czterech takich napomnień w meczu. Jeśli udałoby mu się podtrzymać tę tendencję to nasze Manchester United – Brighton zakłady związane z żółtymi kartkami okazałaby się trafione. Ściskajmy zatem kciuki, aby tak się stało!

Ostatnie bezpośrednie mecze

  • Brighton – Man Utd 4:0
  • Man Utd – Brighton 2:0
  • Man Utd – Brighton 2:1

Rezultat poprzedniej potyczki Manchesteru z Brighton był jednocześnie jedną z największych kompromitacji Ralfa Rangnicka podczas krótkiej przygody w United. Podobny wynik w najbliższym starciu jest raczej niemożliwy. Czerwone Diabły przejął bowiem szkoleniowiec, który z pewnością nie dopuści do podobne sensacji.

Ostatnie spotkania Man Utd

  • Man Utd – Vallecano 1:1
  • Man Utd – Atletico Madryt 0:1
  • Man Utd – Aston Villa 2:2

Wyniki osiągane przez Red Devils podczas przedsezonowych sparingów były bardzo dalekie od ideału. Być może obrazują one aktualną dyspozycję CR7 i spółki, a może są tylko przysłowiową zasłoną dymną. Jak jest naprawdę, przekonamy się już niebawem.

Ostanie mecze Brighton

  • Brighton – Espanyol 5:1
  • Brighton – Brentford 0:1
  • Reading – Brighton 1:2

Zakończenie przygotowań do kolejnego sezonu z bardzo wysoką wygraną wskazuje jednoznacznie, iż Brighton celuje co najmniej w poprawę swojego wyniku. Czy ta sztuka im się powiedzie? Odpowiedź na to pytanie poznamy już niebawem.

Gdzie i kiedy spotkanie Manchester United – Brighton?

Omawiana potyczka będzie miała oczywiście miejsce na legendarnym Old Trafford. Jej start przewidziano na godz. 15:00 w dniu 7 sierpnia 2022 roku.

Gdzie obejrzeć Manchester United – Brighton na żywo?

Transmisję live z pojedynku Manchester United – Brighton Hove & Albion F.C. przeprowadzi stacja Canal + Premium oraz platforma Viaplay.

Prawdziwych fanów futbolu w odsłonie francuskiej zapraszamy natomiast do naszego tekstu związanego z meczem pomiędzy Clermont a PSG.