SEC Guestrow 2022 – kiedy? Transmisja? Gdzie oglądać? Zapowiedź

Pora na drugą rundę cyklu Tauron SEC 2022. Tym razem czekają nas zmagania podczas SEC Guestrow. Gdzie, kiedy i o której odbędzie się drugi turniej w ramach Indywidualnych Mistrzostw Europy na żużlu?

SEC Guestrow – zapowiedź

Premierowa runda cyklu SEC 2022 została zorganizowana na torze w Rybniku. Emocji absolutnie nie brakowało. Wygrał Leon Madsen, ale mimo to nie jest on liderem klasyfikacji generalnej. To zestawienie otwierają Mikkel Michelsen oraz Janusz Kołodziej. Ci zawodnicy zgromadzili po 14 punktów.

SEC Guestrow 2022

Zmagania w ramach drugiej rundy SEC 2022 odbędą się na torze w Niemczech. Mistrzostwa Europy w Guestrow z pewnością zaciekawią wielu kibiców, którzy z wypiekami na twarzy śledzić będą poczynania zawodników.

SEC Guestrow 2022 zapowiada się bardzo interesująco. Zawody odbędą się 6 sierpnia. Uczestnicy rywalizować będą na specyficznym, krótkim torze. Już wcześniej dochodziło tam do niezwykle ciekawych batalii. Mamy wielką nadzieję, że podobnie będzie również tym razem.

Lista startowa Tauron SEC w Guestrow

Oczywiście znamy już listę startową SEC Guestrow 06.08. Znalazło się na niej czterech reprezentantów Polski. Biało-czerwonych barw bronić będą tacy zawodnicy jak Bartosz Smektała, Piotr Pawlicki, Patryk Dudek, a także Janusz Kołodziej. Mocno wierzymy w to, że zdołają oni powalczyć o miejsce w wielkim finale rundy, która odbędzie się w ramach cyklu pn. “mistrzostwa Europy na żużlu 2022”.

1. Bartosz Smektała (Polska)
2. Oliver Berntzon (Szwecja)
3. Piotr Pawlicki (Polska)
4. Michael Haertel (Niemcy)
5. Adam Ellis (Wielka Brytania)
6. Mikkel Michelsen (Dania)
7. Daniel Bewley (Wielka Brytania)
8. Vaclav Milik (Czechy)
9. Kai Huckenbeck (Niemcy)
10. David Bellego (Francja)
11. Patryk Dudek (Polska)
12. Dimitri Berge (Francja)
13. Andrzej Lebiediew (Łotwa)
14. Rasmus Jensen (Dania)
15. Janusz Kołodziej (Polska)
16. Leon Madsen (Dania)
17. Lukas Baumann (Niemcy) – rezerwa
18. Mariusz Hillebrand (Niemcy) – rezerwa

Gdzie oglądać SEC Guestrow? Transmisja

Pewnie wiele osób zastanawia się, czy prowadzona będzie SEC Guestrow transmisja. Dla wszystkich takich internautów mamy doskonałą informację. Oczywiście te zawody jak najbardziej będzie można oglądać.

SEC Guestrow 2022 transmisja dostępna będzie w TVP Sport. Mamy zatem zmianę względem ubiegłych lat, gdy zmagania o tytuł Indywidualnego Mistrza Europy śledzić mogliśmy za pośrednictwem stacji Eurosport.

A gdzie oglądać SEC w Guestrow w internecie? Przekaz live za darmo udostępniony zostanie za pośrednictwem strony internetowej sport.tvp.pl, a także aplikacji mobilnej, z której można korzystać między innymi na smartfonach czy też tabletach.

Jak już zostało wspomniane, Tauron SEC Guestrow transmisja dostępna będzie na TVP Sport. Wiadomo już, że zawody na niemieckim owalu skomentują Rafał Darżynkiewicz i Sebastian Ułamek, były żużlowiec. Studio poprowadzi Marcin Rams, natomiast reporterem będzie Arkadiusz Panecki. W rolę gościa/eksperta wcieli się natomiast Tomasz Gapiński.

O której godzinie mistrzostwa Europy w Guestrow? Kiedy SEC Guestrow?

Zmagania w niemieckim Guestrow zaplanowane zostały na 6 sierpnia. Rywalizacja rozpocznie się o godzinie 19:00. Transmisja na TVP Sport wystartuje natomiast już kwadrans wcześniej. Z pewnością warto zarezerwować sobie czas, by móc śledzić kolejną odsłonę batalii o tytuł mistrza Starego Kontynentu.

Pierwsza runda cyklu Tauron SEC odbyła się na torze w Rybniku. Teraz czeka nas drugi turniej w ramach tego cyklu. Po nim znajdziemy się na półmetku zmagań o mistrzowską koronę. Przedostatnia runda została zaplanowana na 3 września 2022 roku, a areną zmagań będzie wówczas łódzka MotoArena. Warto odnotować również, że cykl zakończony zostanie w dniu 23 września 2022 roku. Wtedy najlepsi zawodnicy Europy spotkają się w czeskich Pardubicach.