Manchester United – Chelsea typy, kursy, analiza 28/04/2022

Jedynym meczem czwartkowego pasma gier jest potyczka na Old Trafford, w której to miejscowi podejmą zawsze groźnych podopiecznych Thomasa Tuchela. Czy The Blues zapewnią gospodarzom kolejną porażkę do i tak już niezwykle wstydliwego bilansu? Manchester United – Chelsea typy, kursy. Miłej lektury.

Manchester United – Chelsea typy warte uwagi

Oto kilka naszych najciekawszych propozycji bukmacherskich dotyczących tego pojedynku:

Chelsea wygra dowolną połowę

Prawdopodobieństwo wygranej zespołu z Old Trafford jest praktycznie równe zeru. Trzeba sobie to otwarcie powiedzieć. Dmuchamy jednak na zimne i nie proponujemy Wam zakładania się o triumf Kaia Havertza i spółki. Równie atrakcyjny kurs ma bowiem zakład na zwycięstwo gości w przynajmniej jednej z połów tej potyczki.

Gospodarze otrzymają więcej kartek

Frustracja w ekipie United jest ogromna. Kto miał okazję obserwować choćby liczne sytuacje z udziałem Bruno Fernandesa, ten wie doskonale, o czym mówimy. W szeregach Chelsea jest co najmniej kilku zawodników, którzy swoją grą mogą spowodować, iż piłkarzom Manchesteru po raz kolejny puszczą nerwy. Sędzia Mike Dean będzie miał tego wieczoru na pewno całkiem sporo roboty. Jesteśmy niemal przekonani, że znaczna większość napomnień, jakie zdecyduje się pokazać, powędruje na konto ekipy gospodarzy.

 

manchester united chelsea typy

Na łamach Lubsport ciekawe teksty znajdą dla siebie także fani rozgrywek włoskiej ekstraklasy piłkarskiej. W jednym z poprzednich artykułów przyglądaliśmy się bowiem nieco bliżej rywalizacji Atalanty z Torino.

Manchester United – Chelsea kursy

Zdaniem bukmacherów większe szanse na końcowy sukces w tym pojedynku mają piłkarze gości. W pełni zgadzamy się z ich opinią. Ewentualna wygrana United byłaby olbrzymią sensacją.

Bukmacher Man Utd Remis Chelsea
Fortuna 3.15 3.55 2.26
STS 3.10 3.40 2.30
PZBUK 3.15 3.40 2.30
Betclic 3.15 3.45 2.27
forBET 3.15 3.45 2.27

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Na przestrzeni kilku minionych tygodni obydwie ekipy notowały następujące rezultaty:

Ostatnie bezpośrednie spotkania
Chelsea – Man Utd 1:1 (28 listopada 2021)
Chelsea – Man Utd 0:0 (28 lutego 2021)
Man Utd – Chelsea 0:0 (24 października 2020)
5 ostatnich spotkań Man Utd
Arsenal – Man Utd 3:1
Liverpool – Man Utd 4:0
Man Utd – Norwich 3:2
Everton – Man Utd 1:0

Man Utd – Leicester 1:1
5 ostatnich spotkań Chelsea
Chelsea – West Ham 1:0
Chelsea – Arsenal 2:4
Chelsea – Crystal Palace 2:0
Real – Chelsea 2:3
Southampton – Chelsea 0:6

Manchester United – Chelsea prognozy

Nie trzeba być wielkim znawcą piłki nożnej, aby stwierdzić, iż piłkarze Czerwonych Diabłów znajdują się w tej chwili w olbrzymim kryzysie. Przyjemność z patrzenia na ich grę stracili chyba nawet najwięksi fani zespołu z czerwonej części Manchesteru. Antidotum na taką sytuację mogłoby być zwycięstwo nad faworyzowaną Chelsea. W taki scenariusz jednak jakoś ciężko nam uwierzyć, mimo ogromnej ilości niespodzianek, jaki widywaliśmy już na oczy. Przewidujemy, iż podopieczni Thomasa Tuchela zdołają rozstrzygnąć losy tej rywalizacji na swoją korzyść. Na ten moment są bowiem drużyną przynajmniej o klasę lepszą od swoich rywali.

Kto jest faworytem meczu Manchester United – Chelsea?

Rzut oka na aktualną dyspozycję Manchesteru oraz Chelsea wskazuje dobitnie, iż to The Blues zgarną w tym meczu należny komplet punktów.