Manchester United – Watford typy, kursy 26/02/022

Mimo napływającej zewsząd krytyki Czerwone Diabły nadal utrzymują się w czołowej czwórce. Czy taka sytuacja będzie miała nadal miejsce również po zakończeniu pojedynku z Szerszeniami? Manchester United – Watford typy, kursy.

Manchester United – Watford typy warte uwagi

Poszukiwanie interesujących propozycji bukmacherskich do tego tekstu było prawdziwą przyjemnością. Oto efekty naszej pracy:

manchester united watford typy

Pamiętajcie, że na łamach Lubsport przeczytacie o każdym spotkaniu trwającej kolejki Premier League. Pod tym linkiem znajduje się np. krótka analiza rywalizacji Crystal Palace – Leeds.

Manchester United strzeli gola w obu połowach

manchester-united watford typy

Do ideału co prawda jeszcze bardzo daleko, lecz zdaje się, że United powoli zaczyna poczynać sobie tak, jak oczekują od nich wszyscy, którym leży na sercu dobro ekipy z Old Trafford. Ich najbliżsi rywale udowodnili przed kilkoma dniami, że nie mają zbytnich argumentów, aby przeciwstawić się zespołowi pokroju Crystal Palace. Ciężko więc uwierzyć w to, aby zdołali napędzić strachu CR7 i spółce.

Gospodarze wygrają, a w meczu padnie powyżej 1.5  gola

Zakład obejmujący wyłącznie zwycięstwo Manchesteru posiada tym razem kurs, który w ogóle nie jest warty uwagi. Postanowiliśmy dodać więc do niego warunek zgodnie z którym w całym spotkaniu musiałoby paść co najmniej dwie bramki. Czy jest to realne? Ależ oczywiście!

Elanga bądź Fernandes strzelą bramkę

Kto by pomyślał jeszcze kilka tygodni temu, że mając w składzie takie gwiazdy jak Cristiano Ronaldo, Jadon Sancho czy też Marcus Rashford Manchester będzie musiał liczyć na trafienia młodego Anthony'ego Elangi. Młody Szwed mimo zaledwie 19-lat na karku idealnie wywiązuje się z powierzonych mu zadań. Powoli do swojej naturalnej dyspozycji wraca także Bruno Fernandes. Nie należy więc wykluczać, że jemu również uda się zaskoczyć golkipera popularnych The Hornets.

Manchester United – Watford kursy

Bukmacherzy nie mają wątpliwości, kto powinien zgarnąć w tym meczu pełną pulę. Czy słusznie? Zdaje się, że tym razem zdecydowanie tak.

Bukmacher Man Utd Remis Watford
Fortuna 1.34 5.20 9.70
STS 1.35 5.15 8.70
LVBET 1.35 5.50 8.50
Betclic 1.33 5.40 8.80
forBET 1.33 5.40 8.80

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

W poczynaniach Czerwonych Diabłów widać co prawda delikatną poprawę, lecz trudno oprzeć się wrażeniu, że stać ich na zdecydowanie więcej. Nie wierzycie? No to spójrzcie na dane z niniejszej tabeli:

Ostatnie bezpośrednie mecze
Watford – Man Utd 4:1 (20 listopada 2021)
Man Utd – Watford 1:0 (9 stycznia 2021)
Man Utd – Watford 3:0 (23 lutego 2020)
5 ostatnich meczów Man Utd
Atletico – Man Utd 1:1
Leeds – Man Utd 2:4
Man Utd – Brighton 2:0
Man Utd – Southampton 1:1

Burnley – Man Utd 1:1
5 ostatnich spotkań Watford
Watford – Crystal Palace 1:4
Aston Villa – Watford 0:1
Watford – Brighton 0:2
West Ham – Watford 1:0
Burnley – Watford 0:0

Manchester United – Watford prognozy

Udział Chelsea w finałowym spotkaniu Pucharu Ligi Angielskiej sprawia, iż podopieczni Ralfa Rangnicka mogą na moment zbliżyć się do swoich rywali ze stolicy na zaledwie jedno oczko. By tak się jednak stało potrzebna jest pewna wygrana nad Watfordem. W naszym odczuciu Czerwone Diabły nie powinny mieć z tym problemu, lecz oczywiście wszystko zostanie zweryfikowane na boisku. Pamiętajmy bowiem, że nie takie niespodzianki już w świecie futbolu widywaliśmy.

Manchester United – Watford pytania od użytkowników

  • Gdzie będzie można obejrzeć spotkanie Manchester United F.C. – Watford F.C. ?

Starcie to będzie transmitowane na antenie stacji Canal + Premium.

  • Gdzie znajdę najlepsze kursy na tę potyczkę? 

Wszelkie niezbędne informacje w tej materii znajdują się w akapicie zatytułowanym Manchester United – Watford kursy.

0 0 votes
Article Rating