Miedź – Korona Kielce typy, zakłady, transmisja

Niezwykle ciekawie zapowiada się pojedynek w Legnicy.

Typy na mecz Miedź Legnica – Korona Kielce (18.03.2022)

Rzućcie okiem na świetne Miedź – Korona Kielce typy!

Chcesz wiedzieć, skąd te typy? Przeczytaj nasze analizy.

miedź korona kielce typy

Mecz na szczycie w Legnicy

Zanosi się na naprawdę ciekawe starcie. Wszystko za sprawą tego, że będzie to pojedynek drużyn znajdujących się w czubie tabeli. Warto mieć to na uwadze, analizując Miedź – Korona Kielce typy.

Legniczanie otwierają ligowe zestawienie. Do tej pory zapisali na swoim koncie 53 punkty. W pięciu ostatnich spotkaniach Fortuna 1. Ligi Miedź wywalczyła komplet zwycięstw. Korona natomiast dwukrotnie wygrywała, dwa razy zremisowała i raz przegrała. Ogółem ma 40 „oczek” i zajmuje w tabeli 3. miejsce.

Kto będzie lepszy w tym spotkaniu? Przeczuwamy remis. Dlaczego podsuwamy wam właśnie takie Miedź – Korona Kielce typy? To dlatego, że w aż pięciu ostatnich starciach tych dwóch ekip dzieliły się one punktami!

Warto bez wątpienia rozważyć Miedź – Korona Kielce zakłady na liczbę goli. Naszym zdaniem padną tutaj co najmniej dwie bramki. Na uwadze mamy to, że w pięciu ostatnich meczach legniczan notowaliśmy przynajmniej dwa gole. To wymowna statystyka.

Skusić mogą ponadto Miedź – Korona Kielce kursy na pierwszą bramkę. Uważamy, że zdobędą ją goście. Dlaczego? To właśnie kielczanie otwierali wyniki 10 z ostatnich 15 swoich meczów.

Ostatnia konfrontacja tych dwóch ekip miała miejsce 3 września 2021 roku. Wtedy Korona Kielce zremisowała z Miedzią Legnica 0:0. Co ciekawe, wcześniejsze spotkanie zakończyło się identycznym rezultatem.

Przed starciem w Legnicy bezsprzecznie warto rzucić okiem na poniższą tabelę, w której zawarte zostały ważne informacje dot. wyników obu ekip.

Ostatnie bezpośrednie mecze

 • Korona Kielce – Miedź 0:0
 • Korona Kielce – Miedź 0:0
 • Miedź – Korona Kielce 1:1

Ostatnie mecze Miedzi Legnica

 • GKS Jastrzębie – Miedź 0:2
 • Miedź – Puszcza Niepołomice 3:1
 • Skra Częstochowa – Miedź 0:2

Ostatnie mecze Korony Kielce

 • Korona Kielce – Resovia 2:1
 • ŁKS Łódź – Korona Kielce 0:0
 • Korona Kielce – Stomil Olsztyn 1:1

Oni się wyróżniają

Warto mieć na uwadze to, że najlepszym strzelcem Miedzi Legnica był do tej pory Makuch, który zapisał na swoim koncie 10 bramek. W szeregach Korony Kielce najczęściej trafiał z kolei Łukowski, autor siedmiu goli.

Miedź – Korona Kielce transmisja

Pojedynek Miedź Legnica – Korona Kielce odbędzie się w piątek, 18 marca. Pierwszy gwizdek sędziego rozlegnie się o godz. 18:00. Gdzie dostępna będzie Miedź – Korona Kielce transmisja? Znajdziesz ją tutaj: fortuna1liga.statscore.com. Mecz warto obstawić z kolei na Betclic lub Betfan. Zainteresuj się także typami na mecz Widzew Łódź – Odra Opole.

FAQ

 • Gdzie znajdziesz świetne typy na to spotkanie?
  W naszym tekście.
 • Gdzie transmisja ze spotkania w Legnicy?
  Na platformie fortuna1liga.statscore.com.

0 0 votes
Article Rating