Pogoń – Zagłębie Lubin typy, gdzie obejrzeć transmisję? Zapowiedź i analiza (27.08)

Pogoń Szczecin gra w tym sezonie póki co w kratkę, ale to samo można powiedzieć o Zagłębiu Lubin. Która drużyna będzie górą w nadchodzącym meczu, a może czeka nas podział punktów? Sprawdź nasze typy.

Pogoń – Zagłębie Lubin typy przedmeczowe

Oto przygotowane przez naszą redakcję dwa na starcie Pogoń – Zagłębie Lubin typy bukmacherskie. Od razu publikujemy też kursy i polecanych bukmacherów.

Walka o powrót na zwycięską ścieżkę

Pogoń Szczecin po dwóch wygranych meczach, została zatrzymana w ostatniej ligowej kolejce przez rewelację tego sezonu, Wisłę Płock. W spotkaniu tym padł remis 2:2, choć Portowcy dwukrotnie obejmowali prowadzenie. Jeśli chodzi o Zagłębie Lubin, to Miedziowi po trzech meczach bez porażki, w tym dwóch zwycięstwach, w ostatniej kolejce musieli uznać wyższość Radomiaka Radom (0:1). Starcie Pogoń – Zagłębie Lubin będzie więc swoistym meczem o powrót na zwycięską ścieżkę. Czy którejś drużynie się to uda?

Pogoń - Zagłębie Lubin typy

Jak zauważyłeś,  nasze Pogoń – Zagłębie Lubin typy opierają się na wygranej Portowców i pierwszym golu, strzelonym przez gospodarzy. Dlaczego? Otóż Pogoń Szczecin na tym etapie sezonu jest dla nas drużyna, będącą w lepszej dyspozycji. Owszem, ostatni remis z Wisłą Płock został przyjęty z rozczarowaniem, ale potencjał ofensywny Portowców wciąż jest ogromny. I wystarczy poprawić grę w defensywie.

Ponadto Pogoń Szczecin wygrała 4 z ostatnich 6 bezpośrednich meczy przeciwko Zagłębiu Lubin. Ostatni raz drużyny te mierzyły się w lutym 2022 roku, kiedy Portowcy wygrali 2:1 po golach Zahovicia i Bichakhchyana. Dla Miedziowych strzelił wówczas Szysz.

Zakłady na wynik to nie jedyne, które kreślimy przy okazji meczu Pogoń – Zagłębie Lubin. Typy wędrują też w stronę pierwszej bramki, zdobytej przez Portowców. Dlaczego uważamy, że to Pogoń otworzy wynik nadchodzącego meczu? Otóż taka sytuacja miała miejsce w 10 z 15 ostatnio rozegranych przez Pogoń meczy w ramach PKO Ekstraklasy. Wymowne statystyki i liczby.

Podsumujmy zatem. W meczu Pogoń – Zagłębie Lubin spodziewamy się wygranej Portowców, która pozwoli im utrzymać się w ligowej czołówce, a być może wskoczyć jeszcze na wyższą lokatę, jeżeli na innych stadionach padną odpowiednie wyniki. Zagłębie Lubin może powalczyć w Szczecinie, ale wszyscy wiemy, jak gorącym terenem jest portowe miasto. Nie wydaje nam się, żeby Miedziowi dysponowali aż takim potencjałem, by zaskoczyć Pogoń i przywieźć do domu choćby jeden punkt. Pogoń powinna objąć prowadzenie i kontrolować ten mecz.

Transmisja Pogoń – Zagłębie Lubin, gdzie obejrzeć?

Transmisja meczu na Canal+ Sport, Canal+ Sport 3, a dodatkowo także na antenie TVP Sport.

O której godzinie mecz Pogoń – Zagłębie Lubin?

Ten mecz zaplanowano na 27 sierpnia 2022, na godzinę 17:30. Liczmy na niezłe widowisko w Szczecinie.

Mamy także prognozy na mecz Lecha Poznań z Piastem Gliwice.