Porto – Lyon typy, kursy, zakłady 09/03/2022

Na Estadio do Dragao w Porto miejscowe Smoki podejmą dość wymagającego rywala ze środkowo-wschodniej części Francji. Pod czyje dyktando będzie przebiegała ta potyczka i kto wypracuje sobie lepszą pozycję przed rewanżem? Porto – Lyon typy, kursy, zakłady.

Porto – Lyon typy warte uwagi

Jak wyglądają najciekawsze propozycje bukmacherskie dotyczące tego spotkania? Oto Porto – Lyon typy:

porto lyon typy

Obie drużyny zdobędą bramkę

Co najmniej kilku zawodników w szeregach obu ekip wykazuje spore inklinacje ofensywne. Jesteśmy niemal pewni, że będą próbowali to udowodnić podczas pojedynku, który będzie obserwowała naprawdę spora rzesza kibiców na całym świecie. Lepszego okna wystawowego raczej nie można sobie wymarzyć.

Powyżej 2.5 goli

porto lyon typy

Na trafieniu po każdej ze stron się raczej nie skończy. Porto będzie chciało osiągnąć znaczną przewagę przed rewanżem, lecz Les Gones im raczej nie odpuszczą. Liga Europy to dla nich jedyna szansa na zaistnienie w bieżącym sezonie. Tylko głupcy poddaliby się bez walki.

Gospodarze wykonają więcej rzutów rożnych

Niejako w opozycji do dwóch poprzednich typów pozostaje trzecia z propozycji w akapicie Porto – Lyon typy. Dlaczego w opozycji? Ano choćby dlatego, że naszym skromnym zdaniem szanse na zwycięstwo każdej z ekip są niemal równe. Co innego, gdy mówimy o tym, która z drużyn wykona więcej rzutów rożnych. W tej statystyce zdecydowanie przodują gospodarze, stąd też taki, a nie inny zakład.

Porto – Lyon kursy

Bukmacherzy operujący na polskim rynku zakładów wzajemnych są niemal przekonani o triumfie gospodarzy. Mamy pewne wątpliwości, czy są to słuszne przypuszczenia.

Bukmacher FC Porto Remis Lyon
Betclic 2.06 3.55 3.55
STS 2.05 3.60 3.50
3 2.05 3.45 3.85
PZBUK 2.05 3.55 3.70
forBET 2.06 3.55 3.55

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Na przestrzeni kilku minionych tygodni FC Porto oraz Olympique Lyon osiągały następujące rezultaty:

Ostatnie bezpośrednie mecze
FC Porto – Lyon 5:3 (31 lipca 2021)
FC Porto – Lyon 0:0 (4 sierpnia 2012)
FC Porto – Lyon 1:2 (31 lipca 2011)
5 ostatnich meczów FC Porto
Ferreira – FC Porto 2:4
Sporting – FC Porto 1:2
FC Porto – Gil Vicente 1:1
Lazio – FC Porto 2:2

Moreirense – FC Porto 0:1
5 ostatnich meczów Lyonu
Lorient – Lyon 1:4
Lyon – Lille 0:1
Lens – Lyon 1:1
Lyon – Nice 2:0
Monaco – Lyon 2:0

Porto – Lyon przewidywania

Zmagania pomiędzy FC Porto a popularnymi Dzieciakami to bez wątpienia jedna z najciekawszych batalii w 1/8 finału Ligi Europy. Jako osoby niesympatyzujące z żadną z drużyn gorąco liczymy na spotkanie otwarte i pełne ciekawych akcji ofensywnych. Nieco więcej prawdopodobnie stworzą ich Ci pierwsi, lecz przyjezdni z Francji również powinni co najmniej kilkukrotnie mocno zagrozić bramce strzeżonej przez golkipera Smoków.

Porto – Lyon pytania graczy

  • O której początek meczu FC Porto – Olympique Lyon?

Rozpoczęcie tej rywalizacji zaplanowano na godz. 18:45 w dniu 9 marca 2022r.

  • Porto – Lyon typy, o co się zakładać?

Biorąc pod uwagę ofensywne zapędy obydwu ekip, wydaje się, że warto skupić się na ilości goli. Interesujące będą także propozycje związane z liczbą rzutów rożnych. Po szczegóły zapraszamy do akapitu Porto – Lyon typy warte uwagi.