Rangers – Borussia Dortmund typy, kursy 24/02/2022

Tylko nieliczni wierzą chyba jeszcze w odwrócenie losów tej rywalizacji przez BVB. W historii futbolu działy się jednak dużo większe

Rangers – Borussia Dortmund warte uwagi

W poniższym akapicie tradycyjnie znajdziecie kilka naszych najciekawszych bukmacherskich propozycji:

rangers borussia dortmund typy

W wolnej chwili zachęcamy Was również do lektury naszych pozostałych tekstów. Jeden z ostatnich dotyczy np. potyczki pomiędzy Napoli a Barceloną.

Powyżej 2.5 bramki

Dalsza nieobecność Erlinga Haalanda to olbrzymi cios dla Borussii, jednak mimo to ich potencjał ofensywny będzie nadal ogromny. Pokaz sił podczas weekendowego starcia z imienniczką z Moenchengladbach dał wyraźny sygnał Rangersom, że przewaga zbudowana w trakcie meczu sprzed tygodnia może nie okazać się tak bezpieczna, jak jeszcze niedawno się wydawało.

Każda drużyna powyżej 1 rzutu rożnego w każdej połowie

Pierwsza odsłona tego dwumeczu była co prawda dynamiczna przez pełne 90. minut, lecz częste dośrodkowania piłki z narożnika boiska miały miejsce wyłącznie w trzech początkowych kwadransach. W rewanżu sytuacja może ulec delikatnej zmianie, gdyż przyjezdnym będzie na pewno zależało na osiągnięciu korzystnego rezultatu. Ich zmasowane ataki mogą być “kasowane” w bocznych sektorach boiska, a to powinno sprzyjać częstym rozpoczęciom gry właśnie przy pomocy rzutów rożnych.

Marco Reus zdobędzie bramkę

rangers borussia dortmund typy

Jesteśmy świadkami kolejnej młodości kapitana BVB. Jeśli ktoś ma przesądzić o sensacyjnym odwróceniu losów tej pucharowej rywalizacji, to nadzieja właśnie w niezwykle sympatycznym 32-latku. Forma piłkarska jest. Zdrowie jest. Czego więc oczekiwać więcej?

Rangers – Borussia Dortmund kursy

Legalni polscy bukmacherzy pozostają zgodni co do tego, że zwycięzcą czwartkowej potyczki będą podopieczni Marco Rose. My już takiej pewności jednak nie mamy.

Bukmacher Rangers Remis Borussia
Fortuna 4.25 4.25 1.75
STS 4.20 4.15 1.75
LVBET 4.05 4.05 1.85
Betclic 4.40 4.10 1.72
forBET 4.40 4.10 1.72

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Jeśli jesteście ciekawi, jak obie ekipy radziły sobie na przestrzeni kilku poprzednich spotkań, to śmiało rzućcie okiem do niniejszego zestawienia:

Ostatnie bezpośrednie mecze
Borussia – Rangers 2:4 (17 lutego 2022)
Borussia – Rangers 3:0 (7 grudnia 1999)
Rangers – Borussia 2:0 (25 listopada 1999)
5 ostatnich meczów Rangers
Rangers – Brentford 2:2
Dundee Utd – Rangers 1:1
Borussia – Rangers 2:4
Annan – Rangers 0:3

Rangers – Hibernian 2:0
5 ostatnich spotkań Borussii
Borussia D. – Borussia M. 6:0
Borussia – Rangers 2:4
Union – Borussia 0:3
Borussia – Bayer 2:5
Hoffenheim – Borussia 2:3

Rangers – Borussia Dortmund prognozy

Tylko nieliczni wierzą chyba jeszcze w odwrócenie losów tej rywalizacji przez BVB. W historii futbolu miały jednak miejsce dużo większe zwroty akcji, więc niczego tak naprawdę nie można wykluczyć. Z całą pewnością czeka nas wieczór pełen wrażeń. Czy zgodnie z przewidywaniami będzie on szczęśliwy dla Szkotów? O tym przekonamy się już niebawem.

Rangers – Borussia Dortmund pytania od graczy

  • O której początek meczu Glasgow Rangers – Borussia Dortmund?

Pierwszy gwizdek tego starcia powinien wybrzmieć punktualnie o godz. 21:00 w dniu 24 lutego 2022r.

  • Gdzie znajdę najlepsze kursy na to spotkanie?

Wszelkie informacje na ten temat znajdują się w tej części naszego tekstu, która została zatytułowana jako Rangers – Borussia Dortmund kursy.