RB Lipsk – Rangers typy, kursy, zakłady 28/04/2022

Gracze z Lipska są przez wielu typowani do zwycięstwa w trwającej odsłonie Ligi Europy. Oni sami zresztą nie ukrywają, że jest to ich celem. Czy uda im się potwierdzić te aspiracje podczas pojedynku półfinałowego? RB Lipsk – Rangers typy, kursy, zakłady.

RB Lipsk – Rangers typy warte uwagi

Jeśli brak Wam pomysłu na ciekawe zakłady bukmacherskie, to zawsze możecie skorzystać z naszych interesujących propozycji:

Padnie gol w obu połowach meczu

Batalia pomiędzy Manchesterem City a Realem zapowiadała się jako niezwykle ofensywne starcie i takim też było w istocie. Podobne odczucia mamy także przed pierwszym gwizdkiem zmagań na Red Bull Arenie. Istnieje spora szansa, że kibice zgromadzeni tego wieczoru na obiekcie w Lipsku będą świadkami przynajmniej “paru” trafień. Najlepiej, gdyby miało to miejsce w każdej z połów tej rywalizacji.

Powyżej 7.5 celnych strzałów

Tam, gdzie liczne sytuacje podbramkowe i spora ilość emocji, tam i niezliczona ilość celnych strzałów. To naturalna konsekwencja. Linia co najmniej ośmiu takich strzałów oddanych kolejno w stronę bramek strzeżonych przez golkiperów obu drużyn, to próg, którego przekroczenie nie powinno stanowić dla Die Bullen oraz Rangersów choćby najmniejszego problemu. Nkunku wespół z Tavernierem już raczej o to zadbają.

 

rb lipsk rangers typy

W drugim z czwartkowych starć półfinałowych po przeciwnych stronach boiska staną drużyny West Hamu oraz Eintrachtu Frankfurt.

RB Lipsk – Rangers kursy

W niniejszym zestawieniu znajdziecie wszelkie niezbędne informacje dotyczące kursów bukmacherskich na ten pojedynek:

Bukmacher RB Lipsk Remis Rangers
Fortuna 1.38 4.90 8.90
STS 1.37 5.05 8.20
PZBUK 1.38 4.75 8.75
Betclic 1.36 5.00 8.60
forBET 1.36 5.00 8.60

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Ciekawi Was, jakie wyniki osiągały obydwie drużyny na przestrzeni kilku ostatnich tygodni? Spójrzcie więc do poniższej tabeli:

Ostatnie bezpośrednie spotkania
RB Lipsk – Rangers 4:0 (15 stycznia 2017)
5 ostatnich spotkań RB Lipsk 
RB Lipsk – Union 1:2
RB Lipsk – Union 2:1
Bayer – RB Lipsk 0:1
Atalanta – RB Lipsk 0:2

RB Lipsk – Hoffenheim 3:0
5 ostatnich spotkań Rangersów
Motherwell – Rangers 1:3
Celtic – Rangers 1:2
Rangers – Braga 3:1
St. Mirren – Rangers 0:4
Braga – Rangers 1:0

RB Lipsk – Rangers przewidywania

Nie da się ukryć, że to zawodnicy gospodarzy są zdecydowanym faworytem tego meczu. Za wygraną popularnych Byków wskazuje wiele solidnych argumentów z bardzo zadowalającą formą na czele. Pamiętajmy jednak, że sensacyjne i niezwykle wysokie rezultaty to znak rozpoznawczy tegorocznych edycji europejskich pucharów. Nie należy więc wykluczyć, że także i w tym przypadku będzie podobnie.

Gdzie odbędzie się starcie RB Lipsk – Glasgow Rangers?

Pojedynek ten będzie miał miejsce na Red Bull Arenie w Lipsku w dniu 28 kwietnia 2022r. o godz. 21:00.