Real Madryt – Betis typy, transmisja i zapowiedź 20/05/2022

Czy Galacticos odpuszczą sobie to starcie i będą już myślami przy meczu z Liverpoolem? Na wystawienie jakiego składu zdecyduje się Carlo Ancelotti? Na te oraz wiele innych pytań postaramy się odpowiedzieć w dzisiejszym tekście. Real Madryt – Betis typy, transmisja i zapowiedź. Serdecznie zapraszamy.

Najciekawsze przed Real Madryt – Betis typy bukmacherskie

Jak przedstawiają się nasze najciekawsze Real Madryt – Betis typy na tę batalię? Oto kilka propozycji:

Mistrzostwo to dzieło całej drużyny

To stwierdzenie pośród wypowiedzi różnych szkoleniowców pojawia się niezwykle często. Nie ma w tym jednak niczego nadzwyczajnego, gdyż posiadanie wartościowych rezerwowych jest równie istotne co silna i niepokonana wyjściowa jedenastka. W kuluarach pojawiają się liczne głosy, iż trener Królewskich zdecyduje się posłać tego wieczoru do boju część tych graczy, którzy na przestrzeni całego sezonu mieli nieco mniej szans na zaprezentowanie swoich umiejętności. Takie okoliczności mogą okazać się sprzyjające dla piłkarzy ze stolicy Andaluzji. Liczymy więc tym samym, że będzie nam dane ujrzeć przynajmniej po jednym trafieniu zarówno po stronie Realu, jak i przyjezdnych z Sewilli.

real madryt betis typy

W starciu Real Madryt – Betis kursy na ilość rzutów rożnych także przykuły naszą uwagę. Chodzi tu konkretnie o zakład, zgodnie z którym więcej kornerów po ostatnim gwizdku zmagań na Santiago Bernabeu będzie miała ekipa gospodarzy. Jeśli chodzi o średnią tych stałych fragmentów gry w przeliczeniu na jedno spotkanie, to lepszym wskaźnikiem od Karima Benzemy i spółki może pochwalić się tylko Athletic Bilbao. Prawdopodobieństwo pozytywnego rozstrzygnięcia takiej propozycji wydaje się więc całkiem spore.

Wyniki kilku ostatnich spotkań

Ważnym punktem odniesienia podczas typowania wyniku konkretnego zdarzenia powinna być weryfikacja bezpośrednich potyczek pomiędzy obiema stronami rywalizacji. Real Madryt – Betis zakłady z bukmacherem warto więc poprzedzić sprawdzeniem historii takich meczów:

  • Betis – Real 0:1
  • Real – Betis 0:0
  • Betis – Real 2:3

Real Madryt – Betis transmisja na żywo

Relacja na żywo z tego meczu będzie dostępna na antenie stacji Eleven Sports 2 w dniu 20 maja 2022r. o godzi. 21:00.

FAQ

  • Gdzie odbędzie się spotkanie Real Madryt – Real Betis?

Pojedynek ten będzie miał oczywiście miejsce na legendarnym Santiago Bernabeu.

  • Kto jest faworytem tego meczu?

Naturalnie dużo więcej szans na triumf daje się popularnym Królewskim. Pewne mistrzostwo, a także perspektywa gry w finale Ligi Mistrzów otwiera jednak prawdopodobnie możliwość gry zmiennikom. Zawodnicy Betisu zdają się mieć zatem szanse na sprawienie niespodzianki.

Zobacz też typy na mecz Arki z Sandecją.

0 0 votes
Article Rating