Reykjavik – Pogoń typy, kursy i zakłady na eliminacje Ligi Konferencji

Zdobycie aż trzech goli w pierwszej części meczu zabiło w zasadzie rywalizację podczas ubiegłotygodniowych zmagań na Stadionie Miejskim w Szczecinie. Czy powtórka podczas starcia wyjazdowego jest w ogóle możliwa? Reykjavik – Pogoń typy, kursy i zakłady na eliminacje Ligi Konferencji.

Reykjavik – Pogoń typy bukmacherskie (14.07.2022)

W poniższym akapicie tradycyjnie staramy się zamieszczać Reykjavik – Pogoń zakłady, które powinny najbardziej przypaść Wam do gustu. Oto i one:

Tylko kataklizm może stanąć na drodze

Dla osób nieśledzących na co dzień rozgrywek naszej rodzimej ligi dyspozycja Dumy Pomorza podczas pierwszej odsłony dwumeczu z KR Reykjavik była z pewnością sporym zaskoczeniem. Szczecinianie całkowicie zdominowali wtedy swojego islandzkiego rywala. Podczas ubiegłosezonowych rozgrywek PKO Ekstraklasy podobna sytuacja miała już jednak wielokrotnie miejsce. Dla uważnie obserwujących był to zatem przysłowiowy chleb powszedni.

Reykjavik – Pogoń typy na trafienia gości w każdej z połów potyczki rewanżowej uważamy za scenariusz bardzo realny do spełnienia. W szeregach przyjezdnych jest co najmniej kilku graczy, którzy są na pewno w stanie o to zadbać. Jednego z takich zawodników dotyczy zresztą kolejna z naszych propozycji.

Reykjavik - Pogoń typy

Mowa rzecz jasna o Sebastianie Kowalczyku. To właśnie 23-latek był o dziwo zdecydowanie najjaśniejszą gwiazdą spotkania w Szczecinie. Trzy asysty robią z pewnością wrażenie nawet na najbardziej wymagających. W rewanżu celem wychowanka Pogoni będzie bez wątpienia zdobycie przynajmniej jednego gola. Reykjavik – Pogoń kursy na taką ewentualność są co prawda wysokie, lecz mocno wierzymy w to, że uda się tego typu zakład zakończyć z pozytywnym rozstrzygnięciem.

Bieżąca forma obu zespołów

Sprawdzenie aktualnej dyspozycji obu rywalizujących ze sobą zespołów jest często bardzo istotne. By ułatwić Wam tę czynność, publikujemy krótkie zestawienie obejmujące najnowszą historię meczów z udziałem obydwu ekip.

Ostatnie spotkania Reykjaviku

  • Pogoń – KR Reykjavik 4:1
  • KR Reykjavik – Vikingur Reykjavik 0:3
  • Njardvik – KR Reykjavik 0:1

Ostanie mecze Pogoni

  • Pogoń – KR Reykjavik 4:1
  • Lech – Pogoń 0:1
  • Pogoń – Termalica 2:2

Bezpośrednie pojedynki

  • Pogoń – KR Reykjavik 4:1

Kiedy mecz Reykjavik – Pogoń? O której godzinie początek?

Rozpoczęcie omawianej rywalizacji zaplanowano na godz. 20:15 w dniu 14 lipca 2022r. O tym Reykjavik – Pogoń gdzie obejrzeć przeczytacie natomiast w kolejnym z akapitów.

Gdzie oglądać Reykjavik – Pogoń? Transmisja

Transmisja na żywo ze starcia z udziałem popularnych Portowców będzie dostępna wyłącznie za pośrednictwem platformy Viaplay.

Zainteresowanym polecamy również sprawdzenie naszego tekstu związanego ze starciem Lechii w ramach eliminacji Ligi Konferencji. Artykuł ten znajdziecie pod niniejszym linkiem.