Ruch Chorzów – Motor Lublin typy i analiza ✔️ 26.11.2021

Przed Motorem Lublin trudne wyzwanie. Lublinianie udadzą się na wyjazdowy mecz do wicelidera tabeli, Ruchu Chorzów.

Ruch Chorzów – Motor Lublin typy za darmo

Prezentujemy dwa nasze przed meczem Ruch Chorzów – Motor Lublin typy bukmacherskie. Kliknij w link, żeby przenieść się do bukmachera.

Ruch Chorzów - Motor Lublin typy

Wicelider z Chorzowa zatrzyma Motor Lublin?

Nie ma co ukrywać, przed sezonem obie ekipy wskazywane były w gronie tych, które powalczą o awans do Fortuna 1. Ligi. Na ten moment lepiej z tego zadania wywiązują się Niebiescy. Chorzowianie są wiceliderem tabeli, ale liderująca Stal Rzeszów uciekła już na 8 punktów. Nieco gorzej idzie Motorowi, choć w ostatnich tygodniach pojawiło się światełko w tunelu w postaci lepszej gry. Motor przedarł się już do strefy play-offów i pewnie nie jest to jego ostatnie słowo.

Naszym zdaniem, ciężko przewidzieć, jakim wynikiem zakończy się mecz Ruch Chorzów – Motor Lublin. Typy z racji tego, że wydarzyć może się dosłownie wszystko, skoncentrowaliśmy na pierwszej połowie. I tak, w naszym odczuciu do przerwy będziemy świadkami remisu bądź prowadzenia lublinian. Motor nie przegrał 13 ze swoich 15 ostatnich meczy i nie przegrywał do przerwy w żadnym z dwóch ostatnich spotkań.

Stawiamy też maksymalnie na trzy gole w Chorzowie. Raz, że w 12 z 15 ostatnich meczy Motoru padło mniej, niż 3.5 gola, a dwa, ostatni bezpośredni mecz Ruchu z Motorem zakończył się rezultatem 2:1 na korzyść Niebieskich.

Ostatnie rezultaty

Po ostatniej kolejce eWinner 2. ligi, obie ekipy nie mogą być zadowolone. Ruch dość niespodziewanie przegrał 0:2 z Hutnikiem Kraków, który walczy o utrzymanie. Motor Lublin z kolei zremisował u siebie 1:1 ze Zniczem, choć wszyscy wierzyli w zwycięstwo lublinian. Być może trenerzy zdecydują się skorygować na Ruch Chorzów – Motor Lublin składy, choć nie ma się co spodziewać żadnej ultra rewolucji.

Czy będzie i gdzie z Ruch Chorzów – Motor Lublin transmisja?

Znakomita informacja dla kibiców jest taka, że z meczu Ruch – Motor transmisja zostanie przeprowadzona na otwartym kanale TVP Sport. Naturalnie, transmisja online będzie do śledzenia także na stronie internetowej tego nadawcy. Początek meczu już 26 listopada, od godziny 18:05.

Na jakich stronach warto obstawiać ten mecz?

A jeżeli interesują Cię zakłady bukmacherskie, to warto zwrócić uwagę na ofertę STS i Betclic. To u nich, kursy na mecz Ruch Chorzów – Motor Lublin wyglądają w naszym odczuciu najkorzystniej.

FAQ

  • Gdzie z meczu Ruch – Motor transmisja?

Na TVP Sport od godziny 18:05.

  • Jakie są typy na to, kto wygra mecz?

Nasze prognozy sprawdzisz w zapowiedzi meczowej.

0 0 vote
Article Rating