Ruch Chorzów – Radunia Stężyca typy, transmisja, o której baraże o 1. ligę? (eWinner 2. liga)

W pierwszym półfinale baraży o 1. ligę, Ruch Chorzów podejmie Radunię Stężyca. Kto okaże się lepszy i zagra ze zwycięzcą pary Wigry – Motor w finale?

Ruch Chorzów – Radunia Stężyca typy, kursy i zakłady (25.05.2022)

Przygotowaliśmy ciekawe na mecz Ruch Chorzów – Radunia Stężyca typy. Oto one.

Niebiescy walczą o powrót na szczyt

ruch radunia typy

Marzeniem kibiców Ruchu Chorzów jest powrót do Ekstraklasy. W najbliższych dniach mogą wykonać ku temu mały kroczek, jeżeli uda im się awansować do Fortuna 1. Ligi. Najpierw jednak czeka ich mecz półfinałowy z Radunią Stężyca, a następnie potencjalny finał baraży o 1 ligę. Ruch to trzecia ekipa sezonu zasadniczego, a Radunia kończyła go na szóstym miejscu.

Przedstawiliśmy na Ruch – Radunia typy na awans do finału Niebieskich oraz over 3.5 gola w meczu. Naszym zdaniem chorzowianie, choć ostatnio złapali zadyszkę (wygrali tylko 1 z 5 ostatnich meczy, remisując cztery), są ekipą lepszą od Radunii. Dlatego powinni wykorzystać atut własnego boiska. Czy zakończą mecz na swoją korzyść po 90 minutach? Tego nie jesteśmy pewni, stąd zakłady na awans. Ciekawie wyglądają kursy na powyżej 3.5 gola meczu. Warto rozważyć je. Zwłaszcza, że w 9 z 15 ostatnich meczy Radunii padło powyżej 3.5 gola.

Gdzie obejrzeć z Ruch Chorzów – Radunia Stężyca transmisję na żywo?

Mecz, który rozpocznie się o godzinie 17:45 pokaże stacja TVP Sport. Transmisja Ruch Chorzów – Radunia Stężyca także na stronie TVP Sport i w aplikacji mobilnej.

0 0 votes
Article Rating