Śląsk – Cracovia typy, kursy i zakłady bukmacherskie (20.08)

Przed nami kolejny, piłkarski weekend pełen ciekawych spotkań w ramach rozgrywek PKO Ekstraklasy. Dla wszystkich, którzy chcieliby postawić na pojedynek Śląsk – Cracovia zakłady, przygotowaliśmy dwie, naszym zdaniem najciekawsze pozycje. Zapraszamy do lektury.

Śląsk – Cracovia typy na pojedynek 6. kolejki rozgrywek PKO Ekstraklasy

Rozgrywki ligowe nabierają rozpędu. My oferujemy wam dziś 2 najciekawsze przed spotkaniem Śląsk – Cracovia typy, które warto rozważyć. W naszych przewidywaniach uwzględniamy wiele ciekawych czynników takich jak forma zespołów, miejsce w tabeli czy chociażby historię bezpośrednich pojedynków.

Sobotni rywale od startu rozgrywek spisują się nie najgorzej

Niezwykle fascynująco zapowiada się sobotnia potyczka we Wrocławiu. Wystarczy spojrzeć w internet byc zobaczyć, że przed spotkaniem Śląsk – Cracovia kursy nie faworyzują żadnej z drużyn. Zobrazować nam to może jak zacięty pojedynek powinniśmy zobaczyć w weekend. Spoglądając na inne sobotnie mecze w Ekstraklasie wysnuć możemy tezę, że spotkanie w stolicy Dolnego Śląska powinno być ozdobą dnia.

slask - cracovia typy

Poprzedni sezon nie zakończył się po myśli ekipy Śląska. Wrocławianie zakończyli rozgrywki na 15 pozycji, krakowianie na 9 lokacie. W obecnym momencie rozgrywek zarówno Cracovia jak i Śląsk spisują się dużo lepiej. Wrocławianie z dorobkiem 8 punktów i bilansem 2 zwycięstw, 2 remisów i porażki zajmują 7 lokatę. Pasy plasują się 2 pozycję wyżej, legitymując się bilansem 3 zwycięstw i 2 porażek. Podobny bilans sprawia, że mecz może być bardzo wyrównany. W dalszej części postaramy się uzasadnić nasze na pojedynek Śląsk – Cracovia typy.

Co prawda wrocławianie odprawili w ostatniej kolejce drużynę Mistrza Polski, ale my jako zwycięzców sobotniego meczu we Wrocławiu upatrujemy zespół gości. Piłkarze trenera Jacka Zielińskiego w tym sezonie notują bardzo dobre występy i zaliczyli już 9 wygranych w 15 ostatnich pojedynkach. Dodatkowo drużyna Cracovii, w tych samych 15 pojedynkach, trafiała do siatki jako pierwsza aż 10-krotnie. Niech będzie to argumentacja naszego drugiego typu.

Ostatnie bezpośrednie mecze

  • Śląsk – Cracovia 0:2
  • Cracovia – Śląsk 1:2
  • Cracovia – Śląsk 1:1

W ostatnich latach, w bezpośrednich spotkaniach częściej od zespołu Cracovii wygrywał Śląsk lub padał wynik remisowy.

Ostatnie mecze Śląska

  • Lech – Śląsk 0:1
  • Śląsk – Widzew 0:0
  • Korona – Śląsk 3:1

Wrocławianie podejmą drużynę Pasów niesieni zwycięstwem nad aktualnym Mistrzem Polski. Zadać należy jednak pytanie czy zwycięstwo nad Lechem prezentującym taką formę jest jakimś wielkim osiągnięciem.

Ostatnie mecze Cracovii

  • Cracovia – Piast Gliwice 0:1
  • Stal Mielec – Cracovia 2:0
  • Cracovia – Legia 3:0

Pasy w ostatnich kolejkach zanotowały dwie porażki i zrobią wszystko by znów wrócić na zwycięską ścieżkę.

O której pierwszy gwizdek arbitra?

Pojedynek Śląsk Wrocław – Cracovia rozpocznie się w sobotę o godzinie 17:30. Miejscem rozegrania spotkania będzie Tarczyński Arena we Wrocławiu.

Śląsk – Cracovia gdzie obejrzeć transmisję?

Sobotnie spotkanie w ramach rozgrywek PKO Ekstraklasy transmitowane będzie w Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport, a także w internecie na platformach Polsat Box Go, myCanal, Player.pl, CANAL+ online.