Śląsk – Lech typy, zakłady i kursy bukmacherskie

Po reprezentacyjnej przerwie czas wrócić na krajowe podwórko. Przed nami mecz Śląska Wrocław z Lechem Poznań.

Ciekawe przed meczem Śląsk Wrocław – Lech Poznań typy (1.04.2022)

W prima aprillis żartów nie będzie, bowiem i Śląsk i Lech mają apetyt na komplet punktów. Sprawdź na Śląsk – Lech typy.

Lech w pogoni za liderem

Kolejorz długo był liderem PKO Ekstraklasy, ale dał się strącić z tronu. Teraz będzie chciał wrócić na fotel lidera, przynajmniej do meczy Pogoni Szczecin i Rakowa Częstochowa. Podopieczni Macieja Skorży są faworytem spotkania przeciwko Śląskowi Wrocław i trudno się temu dziwić, kiedy spojrzymy w statystyki bezpośredniej rywalizacji.

Śląsk - Lech typy

Najpierw jednak zerknijmy na to, jak wygląda sytuacja na ligowym froncie i jak radziły sobie obie ekipy w ostatnich meczach. Lech zajmuje trzecie miejsce, z takim samym dorobkiem punktowym, co drugi Raków i z oczkiem straty do Pogoni Szczecin. Śląsk musi uważać, bowiem ma tylko 6 oczek przewagi nad strefą spadkową. Kolejorz w ostatniej kolejce wygrał imponująco 3:0 z Jagiellonią Białystok. Śląsk pokonał z kolei Wisłę Płock 2:1, a korzystając z przerwy reprezentacyjnej, zagrał towarzysko z Chrobrym Głogów (wygrana 5:2). Dwa gole zdobył Piasecki i był to jego drugi mecz z rzędu z dorobkiem strzeleckim.

Nasze na Śląsk – Lech typy wskazują na wygraną Kolejorza. Lech wygrał dwa ostatnie mecze przeciwko Śląskowi i nie przegrał żadnego z pięciu ostatnich bezpośrednich pojedynków. Wymowne. Stawiamy też, że obie ekipy zdobędą gole. Raz, że w 3 z 5 ostatnich bezpośrednich meczy miała miejsce taka sytuacja (w tym w trzech ostatnich we Wrocławiu), a dwa, Kolejorz zagra bez lidera środka defensywy, kontuzjowanego Bartosza Salamona. Może to wprowadzić w poczynania defensywne gości trochę niepewności, z której zapewne będą chcieli skorzystać gospodarze.

Znasz nasze Śląsk – Lech typy, a warto też przyjrzeć się bilansowi ostatnich spotkań. Oto on.

Ostatnie bezpośrednie mecze

 • Lech – Śląsk 4:0
 • Lech – Śląsk 1:0
 • Śląsk – Lech 3:3

Ostatnie wyniki Śląska Wrocław

 • Śląsk – Chrobry 5:2
 • Wisła Płock – Śląsk 1:2
 • Śląsk – Radomiak 0:0

Ostatnie wyniki Lecha Poznań

 • Lech – Jagiellonia 3:0
 • Wisła Kraków – Lech 1:1
 • Lech – Raków 0:1

Kto nie zagra? Kto jest kontuzjowany?

Najważniejszą absencją przed meczem jest kontuzja Bartosza Salamona, której obrońca Lecha Poznań nabawił się podczas towarzyskiego starcia Polska – Szkocja. Nieobecny wciąż jest także Sobiech. W ekipie gospodarzy nie zobaczymy Poprawy i Tamasa.

Gdzie obejrzeć Śląsk – Lech? Transmisja

Wszyscy, którzy chcą oglądać mecz Śląska Wrocław z Lechem Poznań powinni skierować swój wzrok na Canal+ Sport lub Canal+ Sport 3. Dla zainteresowanych transmisją online, będzie ona dostępna na Canal+ Online. Początek o godzinie 20:30.

Najczęściej padające pytania

 • Kto wygrał ostatni bezpośredni mecz?

Lech wygrał aż 4:0.

 • Czy będzie z Śląsk – Lech transmisja online?

Tak. Między innymi na Canal+ Online.

 • Gdzie postawić na Śląsk – Lech zakłady?

Najlepsze kursy znajdziesz w STS, forBET oraz Betclic.

Zobacz również typy na mecz w Grodzisku Wielkopolskim, pomiędzy Wartą, a Rakowem.

0 0 votes
Article Rating