Stal Rzeszów – Motor Lublin typy, transmisja meczu na żywo i zapowiedź

Spotkanie w Rzeszowie otworzy 32. kolejkę eWinner 2. ligi. Motor Lublin nie jest faworytem tego meczu, ale szans podopiecznym Marka Saganowskiego w starciu przeciwko Stali Rzeszów na pewno nie można odbierać.

NA TEN MECZ TRAFILIŚMY WSZYSTKIE TYPY. SPRAWDŹ TYPY NA KOLEJNY.

Typy na mecz Stal Rzeszów – Motor Lublin (07.05.2022)

Zanim przedstawimy zapowiedź meczu, rzuć szybko okiem na nasze Stal Rzeszów – Motor Lublin typy, przygotowane całkowicie za darmo.

Przed nami hit kolejki

Mecz Stal Rzeszów – Motor Lublin określany jest mianem hitu 32. kolejki eWinner 2. ligi. Nie może to dziwić, kiedy spojrzymy w ligową tabelę. Stal Rzeszów otwiera stawkę, pewnie zmierzając po awans do Fortuna 1. Ligi. Lublinianie zaś zajmują czwartą lokatę, wciąż z szansami na fotel wicelidera. Przed tygodniem Motor Lublin pokazał dobrą formę, gromiąc aż 5:0 Sokół Ostróda. Nie ma co jednak się oszukiwać, Stal Rzeszów to rywal ze zdecydowanie wyższej półki. Rzeszowianie od trzech meczy są niepokonani, a w sezonie 2021/22 ponieśli tylko trzy porażki. W poprzednim bezpośrednim meczu, Motor Lublin przegrał przed własną publicznością ze Stalą Rzeszów 0:2.

stal rzeszów motor lublin typy

Jak będzie tym razem? Znasz już na Stal Rzeszów – Motor Lublin typy, a pora je przeanalizować. Stawiamy na to, że oba zespoły wpiszą się na listę strzelców. Taka sytuacja zdarza się dość często w bezpośrednich konfrontacjach tych ekip. Miała miejsce w 4 z 6 ostatnich bezpośrednich spotkań. Mało tego, pięć ostatnich meczy Stali Rzeszów kończyło się z golami po obu stronach rywalizacji, a Motor Lublin strzelił przynajmniej jednego gola w każdym ze swoich trzech ostatnich spotkań.

Interesująco wyglądają też w naszym odczuciu zakłady na remis. Dla nieco odważniejszych typerów, możemy polecić właśnie zakłady na podział punktów w Rzeszowie. Gramy tutaj na nosa, ale mamy też na uwadze, że Motor Lublin nie zremisował w żadnym z 15 ostatnich meczy. To dość długa seria, która w końcu musi dobiec końca. Może właśnie teraz?

Stal Rzeszów – Motor Lublin transmisja na żywo

Wszyscy kibice, którzy nie udadzą się na stadion do Rzeszowa, będą mogli oglądać transmisję telewizyjną. Z meczu Stal – Motor transmisja na kanale TVP Sport. Początek meczu już 7 maja 2022 roku, o godzinie 12:15.

0 0 votes
Article Rating