Świt Skolwin – Legia typy na Puchar Polski | 28.10.2021

W kolejnym dniu zmagań w 1/16 finału Fortuna Pucharu Polski, Świt Skolwin spróbuje przeciwstawić się faworyzowanej Legii Warszawa, która przyjeżdża do północnego Szczecina trapiona swoimi problemami.

Nasze prognozy na mecz Świt Skolwin – Legia Warszawa (28 października)

Sprawdź nasze trzy przed meczem Świt Skolwin – Legia typy, a następnie przeczytaj krótką zapowiedź meczu.

Jeżeli zdecydujesz się na zakłady, porównaj i sprawdź czy przed meczem Świt Skolwin – Legia kursy nie uległy żadnej zmianie.

Świt Skolwin - Legia typy

Efekt “nowej miotły” spowoduje przełamanie Legionistów?

Legia Warszawa jest w poważnym kryzysie. O ile postawa “Wojskowych” w Lidze Europy zaskakuje, o tyle na krajowym podwórku wygląda to fatalnie, by nie użyć mocniejszych słów. Dlatego ze stanowiskiem trenera Legii Warszawy pożegnał się ten, który jeszcze przed kilkoma tygodniami był wynoszony na piedestał, Czesław Michniewicz. Nowym szkoleniowcem Mistrzów Polski został Marek Gołębiewski. Dotychczas trenował rezerwy Legii i zapewne najbliższe kilka meczy będzie kluczowych, czy Gołębiewski zagrzeje stołek na dłużej. W kuluarach mówi się, że Legia już poszukuje nowego trenera, a kuszony jest chociażby Marek Papszun. Wróćmy jednak do meczu Świt Skolwin – Legia. Typy, które widzisz wskazują jednostronnie na Legionistów.

Sądzimy, że pomimo złej atmosfery w Legii, o której pisze się w mediach, Legioniści zrobią wszystko aby zadać kłam wszelkim spekulacjom. Dlatego powinni wyjść wyjątkowo zmotywowani na Świt Skolwin. Być może na mecz Świat Skolwin – Legia składy nas zaskoczą. Gołębiewski może dokonać kilku roszad, przywracając chociażby graczy, z których ostatnio zrezygnował Michniewicz.

Legia przegrała swoje ostatnie cztery mecze i trudno przypuszczać, by seria ta trwała w nieskończoność. Świt z całym szacunkiem, ale na papierze jest najsłabszym w ostatnim czasie dla Legii rywalem. Lepszego momentu na przełamanie nie można sobie wyobrazić. Kiedy, jak nie teraz – można zapytać?

Świt Skolwin na co dzień występuje w III lidze. Zajmuje tam czwarte miejsce, z ośmioma zwycięstwami, trzema remisami i trzema porażkami w tym sezonie.

Nasze przed Świt Skolwin – Legia typy to: wygrana Legii z handicapem -1 bramki; ponad 2.5 gola w meczu oraz ponad 9.5 rzutu rożnego w całym spotkaniu. Co oznacza zakład z handicapem? Tyle, że Legia musi wygrać minimum dwoma golami, aby zakład został rozliczony jako wygrany.

Nawiasem mówiąc, ostatnio ciekawego wywiadu udzielił nowy trener Legii Warszawa.

Ostatnie rezultaty

Skolwin w ostatniej kolejce zremisował w wyjazdowym meczu 1:1 z Zawiszą Bydgoszcz. Wcześniej Świt odniósł dwa zwycięstwa, pokonując 3:2 Bałtyk Gdynia oraz 3:0 Kluczevię Stargard. Legia przegrała cztery mecze z rzędu, w tym ostatni mecz z Piastem Gliwice 1:4. Ostatnie cztery mecze to aż 11 goli straconych i tylko trzy zdobyte przez Legionistów.

Gdzie z meczu Świt Skolwin – Legia transmisja na żywo?

Spotkanie będzie transmitowane w telewizji. Mecz pokaże stacja Polsat Sport. Początek już 28 października 2021 roku, o godzinie 14:00. Zobacz typy Olimpia – Wisła.

O to pytacie przed tym spotkaniem

  • Gdzie i o której transmisja na żywo?

Na kanale Polsat Sport od godziny 14:00.

  • Kto będzie sędzią meczu?

Mecz poprowadzi Dominik Sulikowski z Gdańska.