Szkocja – Ukraina typy, transmisja i zapowiedź 01.06.2022

Mimo rosyjskiej inwazji reprezentacja naszych wschodnich sąsiadów przystępuje do walki o prawo udziału w zbliżających się mistrzostwach świata. Jak może wyglądać ich pojedynek z podopiecznymi Steve'a Clarke'a? O tym w kilku słowach poniżej. Szkocja – Ukraina typy, transmisja i zapowiedź. Miłej lektury.

Szkocja – Ukraina typy warte uwagi

Jeśli nie macie jeszcze pomysłu, jakie na mecz Szkocja – Ukraina typy powinny znaleźć się na Waszych kuponach, to gorąco zapraszamy do zapoznania się kilkoma naszymi propozycjami.

Walka o marzenia

Każdy wie chyba doskonale, jak wielkie emocje będą towarzyszyć temu spotkaniu. Olbrzymia rzesza kibiców z wiadomych względów będzie trzymała mocno kciuki za reprezentację Ukrainy. Yarmolenko i spółka to ekipa, którą z pewnością stać na sprawienie sensacji. W ich szeregach występuje przecież paru naprawdę solidnych zawodników. Szkocja – Ukraina zakłady na zwycięstwo tych drugich byłby chyba jednak zbyt dużym ryzykiem. Co innego propozycja, zgodnie z którą obydwa zespoły zdobędą przynajmniej po jednej bramce. Taki scenariusz jest naszym skromnym zdaniem jak najbardziej prawdopodobny.

szkocja ukraina typy

Trzeba sobie powiedzieć otwarcie, iż Szkocja – Walia kursy na to, że w spotkaniu dojdzie do konkursu rzutów karnych są bardzo, ale to bardzo atrakcyjne. Brak w tym jednak jakiegokolwiek zaskoczenia. Zazwyczaj szanse na powodzenie takiego typu zakładów bywają bowiem wyceniane przez bukmacherów niezwykle wysoko. Przeczucie podpowiada nam, że starciu temu będzie towarzyszyła spora dramaturgia. Idealnym jej dopełnieniem byłby więc rzeczony konkurs jedenastek.

Ostatnie bezpośrednie mecze

Historia bezpośredniej rywalizacji obydwu drużyn jest bardzo skromna i wyjątkowo wyrównana. Raz górą byli bowiem Szkoci, a raz zwyciężała reprezentacja Ukrainy. Jakimi wynikami kończyły się te mecze? Sprawdźcie to w niniejszym zestawieniu:

  • Szkocja – Ukraina 3:1
  • Ukraina – Szkocja 2:0

Gdzie oglądać Szkocja – Ukraina na żywo?

Relacja na żywo z tego spotkania będzie dostępna na antenie stacji Polsat Sport News.

Gdzie odbędzie ten pojedynek?

Miejsce rozgrywania tego barażowego starcia będzie obiekt zwany Hampden Park.