Roland Garros 2022 drabinka: ćwierćfinały, półfinały, finał. Terminarz i godziny spotkań

Z zaciekawieniem przyglądamy się trwającemu Roland Garros 2022. Drabinka spotkań elektryzuje. Zwłaszcza, kiedy przed nami kluczowe mecze w turnieju kobiet, jak i mężczyzn. Zobacz, kto z kim i kiedy zagra.

Roland Garros 2022 drabinka

ATP Roland Garros 2022 – drabinka mężczyzn

Przed nami mecze półfinałowe (ZOBACZ PARY), a to dobra okazja, żeby przyjrzeć się, jak będzie wyglądać drabinka Roland Garros 2022 w kontekście półfinałów i wielkiego finału. Zwycięzca ćwierćfinału Djoković – Nadal zagra ze zwycięzcą meczu Zverev – Alcaraz. Natomiast w dolnej części drabinki, wygrany meczu Ruud – Rune zmierzy się ze zwycięzcą ćwierćfinału Rublow – Cilić. Teoretycznie wydaje się, że zwycięzca Roland Garros 2022 jest w ćwierćfinale Djoković – Nadal, ale turniej pokazał już, że wiele może się wydarzyć, zatem nie odbierajmy nikomu szans.

 

ATP Roland Garros 2022 drabinka

atp roland garros 2022 drabinka

 

WTA Roland Garros 2022 – drabinka kobieca

Wiemy już także, że Iga Świątek w ćwierćfinale zmierzy się z Jessicą Pegulą. Mecz około 13:30 – 14:00. W przypadku zwycięstwa, Polka trafi na wygraną pary Kudiermietowa – Kasatkina. W dolnej części Roland Garros 2022 drabinka pokazuje, że wygrana meczu Trevisan – Fernandez zagra ze zwyciężczynią pojedynku Gauff – Stephens.

WTA Roland Garros 2022 drabinka

WTA Roland Garros 2022 drabinka

Dzięki temu wszystkiemu, wiemy już jak mogą wyglądać na Roland Garros 2022 półfinały i mecze finałowe. Liczymy, że Iga Świątek po raz drugi w karierze sięgnie po triumf we French Open. Drabinka, można powiedzieć, że poniekąd ułożyła się po jej myśli, bowiem z turniejem pożegnały się najgroźniejsze rywalki. Niemniej jednak, duże emocje, ze względu na udział Świątek wciąż są gwarantowane!