Vikingur – Lech typy, kursy i zakłady na eliminacje Ligi Konferencji

Jako drugi do walki o IV rundę eliminacji Ligi Konferencji przystępuje popularny Kolejorz. Czy zespół z Wielkopolski pokona bezproblemowo drużynę ze stolicy Islandii? Vikingur – Lech typy, kursy i zakłady.

Vikingur – Lech typy bukmacherskie (03.08.2022)

Tego, jakie Vikingur – Lech zakłady są warte szczególnej uwagi, dowiecie się z kilku poniższych akapitów:

Autostrada do fazy grupowej

Mimo wielu problemów wewnątrz poznańskiego Lecha jego przyszłość rysuje się w dość kolorowych barwach. Podopieczni Johna van den Broma mogą mówić o sporym szczęściu podczas losowania III oraz IV fazy eliminacji. Po ewentualnym wyeliminowaniu Vikingura przed Mikaelem Ishakiem i spółką stanie bowiem ktoś z pary Malmo/Dudelange. Stwierdzenie jakoby los nie sprzyjał poznaniakom, byłoby wierutnym kłamstwem. Uważamy, że Vikingur – Lech kursy na triumf tych drugich w zupełności oddają prawdopodobieństwo wygranej aktualnych mistrzów Polski. Lech jest ekipą zdecydowanie lepszą i niemal jego obowiązkiem jest to po raz kolejny udowodnić.

vikingur-lech-typy

Będąc kibicem Dumy Wielkopolski nie można raczej narzekać na nudę. Zespół ten dostarcza swoim sympatykom całą masę emocji. Czasem tych pozytywnych, a czasem negatywnych, o których należy jak najszybciej zapomnieć. Chcielibyśmy, aby w czwartkowy wieczór zdecydowanie więcej było tych drugich. Idealnym scenariuszem powinna być zatem wysoka wygrana, która równałaby się z solidną zaliczką przed rewanżem. Vikingur – Lech kursy na powyżej 2.5 g0la to propozycja niemal skrojona pod tę potyczkę. Takie przynajmniej jest nasze skromne zdanie.

Ostatnie bezpośrednie potyczki

brak

Ostatnie spotkania Vikingura

  • Stjarnan – Vikingur 2:2
  • TNS – Vikingur 0:0
  • Vikingur – TNS 2:0

Vikingur jest aktualnie wiceliderem rozgrywek krajowych. Dość dobra dyspozycja towarzyszy także ich spotkaniom kwalifikacyjnym. Lechici będą zatem musieli choć odrobinę się wysilić. Zwycięstwo minimalnym nakładem sił nie jest raczej wbrew pozorom możliwe.

Ostanie mecze Lecha

  • Lech – Wisła Płock 1:3
  • Dinamo Batumi – Lech 1:1
  • Lech – Dinamo Batumi 5:0

Kolejorz zdaje się być na ten moment zespołem o przysłowiowych dwóch twarzach. Jedna to ta ligowa. Drugą pokazuje natomiast podczas zmagań w eliminacjach Ligi Konferencji. Trzymamy kciuki, aby udało im się utrzymać tę tendencję.

Kiedy mecz Vikingur – Lech? O której godzinie początek?

Czwartek jest dniem, w którym odbywają się wszystkie spotkania w ramach eliminacji do Ligi Konferencji. Najbliższe starcie z udziałem poznańskiego Lecha będzie więc miało miejsce w dniu 4 sierpnia 2022r. Jego start zaplanowano na godz. 20:45.

Gdzie oglądać Vikingur – Lech? Transmisja

Z meczu Vikingur Reykjavik – Lech Poznań transmisja będzie dostępna na antenach stacji TVP Sport.