Walia – Belgia typy, zakłady, gdzie obejrzeć mecz? (Liga Narodów, 11.06)

W jednym z sobotnich meczy Ligi Narodów UEFA, Walia zagra z Belgią. To spotkanie o tyle ciekawe, że niedawno z obiema reprezentacjami mierzyli się Polacy.

Walia – Belgia typy za darmo (11.06.2022)

Rzuć okiem na przygotowane przez nas na mecz Walia – Belgia typy i kursy bukmacherskie.

Czy Walijczycy są w stanie sprawić niespodziankę?

Belgowie są faworytem nadchodzącego meczu Ligi Narodów, ale reprezentacja Walii znana jest jako niezwykle waleczna. Już wiele razy Walijczycy udowodnili, że potrafią płatać figle nawet najlepszym.

walia belgia typy

Jakie mamy na Walia – Belgia typy? Stawiamy jednak na wygraną Belgów, ale czujemy, że w tym meczu obie reprezentacje wpiszą się na listę strzelców. Zacznijmy od tego, że Walijczycy w obecnej edycji Ligi Narodów UEFA przegrali oba mecze – 1:2 z Polską oraz z Holandią. Belgowie na inaugurację ponieśli bolesną porażkę z  Holandią 1:4, ale szybko się zrehabilitowali, wygrywając już w następnym meczu aż 6:1 z Polską.

Ogromną ciekawostką jest fakt, że Belgia wygrała tylko jeden z pięciu ostatnich bezpośrednich meczy przeciwko Walii. Dwa razy padał remis, a dwa razy górą byli Walijczycy. To dlatego mimo faworyzowania Belgów, kursy na ich wygraną w meczu Walia – Belgia wciąż są korzystne. Warto odnotować także, że w trzech ostatnich bezpośrednich meczach oba zespoły wpisały się na listę strzelców. Biorąc pod uwagę, że BTTS-em kończyły się zarówno oba spotkania Walii, jak i oba Belgii w trwającej edycji Ligi Narodów UEFA, to kolejny raz można pokusić się o takie zakłady.

Ostatnie bezpośrednie spotkania

  • Walia – Belgia 1:1
  • Belgia – Walia 3:1
  • Walia – Belgia 3:1

O której mecz Walia – Belgia? Kiedy?

Mecz odbędzie się 11 czerwca 2022 roku, o godzinie 20:45.

Gdzie obejrzeć Walia – Belgia na żywo?

Transmisja meczu na Polsacie Sport News.

0 0 votes
Article Rating