Warta – Górnik Łęczna typy, kursy i analiza – 6.02.2022

W starciu dwóch drużyn z dolnej częśći tabeli, Warta Poznań zmierzy się w Grodzisku Wielkopolskim z Górnikiem Łęczna.

Warta Poznań – Górnik Łęczna typy (6.02.2022)

Sprawdź nasze darmowe Warta – Górnik Łęczna typy bukmacherskie i kursy im odpowiadające.

Warta Górnik Łęczna typy

Czy któraś z ekip oderwie się od dołu tabeli?

To spotkanie nie za trzy, a za sześć punktów. Ewentualne zwycięstwo może przybliżyć jedną z drużyn do utrzymania w PKO Ekstraklasie. To dlatego obie ekipy nie powinny odstawiać nóg, a nasze Warta – Górnik Łęczna typy na wynik kierujemy w stronę podwójnej szansy. Spodziewamy się, że wygrają Zieloni bądź padnie remis. W poprzednim meczu, Warta wygrała w Łęcznej aż 4:0. Okres przygotowawczy nie był wynikowo udany dla poznaniaków, ale też łęcznianie nie zachwycili kibiców. Zobaczymy, jak zaprezentują się w pierwszym meczu po wznowieniu rozgrywek.

Spodziewamy się ponadto goli z obu stron boiskowej barykady. Wszystko dlatego, że aż w 11 z 15 ostatnich meczy Górnika Łęczna obie drużyny strzelały bramki. Stawiamy na Warta – Górnik Łęczna typy, że poznaniacy trafią do siatki jako pierwsi. Górnik stracił gola jako pierwszy w 11 z 15 ostatnich meczy, a dodatkowo przegrał pierwszą połowę w 8 z 10 ostatnich spotkań. Statystyki wydają się być wymowne.

Zobacz na historię bezpośrednich meczy Górnik Łęczna – Warta Poznań i ostatnie pojedynki obu zespołów.

Ostatnie bezpośrednie mecze
 • Górnik Łęczna – Warta 0:4
 • Warta – Górnik Łęczna 1:1
 • Górnik Łęczna – Warta 3:1
Ostatnie mecze Warty Poznań
 • Metalist – Warta 0:0
 • Warta – Shkendija 1:3
 • Liberec – Warta 4:2
Ostatnie mecze Górnika Łęczna
 • Górnik Łęczna – Novi 0:0
 • Górnik Łęczna – Prishtina 2:1
 • Górnik Łęczna – Netfci 0:1

Sytuacja kadrowa

Nie ma żadnych nowych doniesień, jeśli chodzi o kontuzje w zespole Górnika Łęczna. Warta Poznań zagra bez takich graczy, jak Corryn, Kieliba, Pleśnierowicz, Sopoćko, którzy leczą urazy. Czy wpływa to na Warta – Górnik Łęczna kursy? Nie sądzimy, bowiem sytuacja znana jest od dłuższego czasu.

Jakich transferów dokonały oba zespoły? W Warcie Poznań pojawili się tacy gracze, jak Niilo Maenpaa, Miłosz Szczepański, Daniel Szelągowski czy Kajetan Szmyt. Szeregi Górnika Łęczna zasilił Ruben Lobato. To obrońca, który pozostawał bezrobotny od końca sezonu 2020/21, kiedy grał w barwach hiszpańskiego Burgos CF.

Gdzie oglądać mecz Warta – Górnik Łęczna?

Dobrze wiedzieć, że z meczu Warta – Górnik Łęczna transmisja na żywo zostanie przeprowadzona na kanałach Canal+ Sport oraz Canal+ Sport 3. Dodatkowo, mecz będzie można śledzić za pośrednictwem internetowej platformy Canal+ Online. Pierwszy gwizdek sędziego w Grodzisku Wielkopolskim rozbrzmi dość wcześnie, bowiem o 12:30 (6 lutego 2022 roku). Polecamy też nasze analizy przed meczem Raków Częstochowa – Wisła Kraków.

FAQ

 • Na kogo postawić w meczu Warta – Górnik Łęczna zakłady?

Typy sprawdzisz w tekście.

 • O której początek tego spotkania?

12:30