Watford – Brighton typy, kursy, prognozy 12/02/2022

Szerszenie znajdujące się na równi pochyłej biegnącej wprost do Championship chciałyby z pewnością zdobyć wreszcie niezwykle cenny komplet punktów. Czy podopieczni Grahama Pottera im na to pozwolą? Watford – Brighton typy, kursy, prognozy.

Watford – Brighton typy warte uwagi

Czasem wyselekcjonowanie ciekawych propozycji bukmacherskich jest sporym wyzwaniem. To właśnie był ten przypadek. Podjęliśmy jednak to wyzwanie, a efekty naszej pracy znajdziecie poniżej:

watford brighton typy

Lubsport to portal, na którym możecie znaleźć całą masę ciekawych artykułów związanych ze swoimi ukochanymi rozgrywkami. Nasz ostatni tekst dotyczy np. potyczki pomiędzy Brentford a Crystal Palace.

Obie drużyny zdobędą gola

Spadek do strefy spadkowej kosztem Newcastle nie przypadł z pewnością do gustu zarówno sympatykom, jak i samym piłkarzom ekipy Watfordu. Pora więc chyba powalczyć o ligowy byt, bo choć czasu pozostało jeszcze sporo, to sytuacja robi się coraz mniej ciekawa. Uważamy, że pokonanie Roberta Sancheza nie powinno stanowić dla nich problemu.

Brighton wykona więcej rzutów rożnych

Podczas trwania spotkań z udziałem każdej z drużyn średnio The Seagulls wykonują o około jeden korner więcej. Nie dzieje się tak oczywiście co kolejkę. Są to dane uśrednione. Prognozujemy zatem, że jeśli ktoś ma przodować w tych statystykach podczas sobotniej rywalizacji, to będą to właśnie goście.

Spotkanie zakończy się remisem

watford brighton typy

Co by było gdyby. Takimi słowami zaczyna się pewnie niejedna dyskusja pomiędzy fanami popularnych Mew. Ich pupile są bowiem rekordzistami, jeśli chodzi o liczbę zremisowanych spotkań. W aktualnym sezonie dokonali tego już dwanaście razy! Nie jesteśmy przekonani, czy w aktualnej formie są w stanie wywieźć z Vicarage Road cenne trzy oczka. Prędzej jesteśmy skłonni uwierzyć, że dojdzie do podziału punktów numer trzynaście.

Watford – Brighton kursy

Bukmacherzy zdecydowali tym razem o wystawieniu następujących kursów na zwycięstwo każdej z ekip:

Bukmacher Watford Remis Brighton
Fortuna 3.75 3.20 2.17
STS 3.55 3.15 2.14
Betclic 3.60 3.25 2.15
LVBET 3.80 3.20 2.17
forBET 3.60 3.25 2.15

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Patrząc na wyniki kilku ostatnich meczów z udziałem Watfordu oraz Brighton można odnieść wrażenie, że mają oni za sobą naprawdę ciężki okres. Rodzi się więc pytanie, kto zniesie lepiej trudy tego kryzysu.

Ostatnie bezpośrednie mecze
Brighton – Watford 2:0 (21 sierpnia 2021)
Brighton – Watford 1:1 (8 lutego 2020)
Watford – Brighton 0:3 (10 sierpnia 2019)
5 ostatnich spotkań Watfordu
West Ham – Watford 1:0
Burnley – Watford 0:0
Watford – Norwich 0:3
Newcastle – Watford 1:1
Leicester – Watford 4:1
5 ostatnich spotkań Brighton
Tottenham – Brighton 3:1
Leicester – Brighton 1:1
Brighton – Chelsea 1:1
Brighton – Crystal Palace 1:1
West Brom – Brighton 1:2

Watford – Brighton prognozy

Jeśli nerwowo wyczekujecie pierwszego gwizdka tej batalii to bez wątpienia jesteście wielkimi fanami Premier League. Pozornie bowiem pojedynek ten nie może zaoferować przeciętnemu kibicowi niczego nadzwyczajnego. Czy możliwy jest nudny bezbramkowy remis? Ależ oczywiście. Brighton to przecież specjaliści od podziału punktów. Przeczucie podpowiada nam jednak, że tym razem ujrzymy co najmniej kilka trafień. Pytanie tylko, która z ekip będzie ich autorami.

Watford – Brighton najczęstsze pytania

  • Gdzie odbędzie się mecz Watford F.C – Brighton Howe & Albion F.C. ?

Areną zmagań pomiędzy obiema drużynami będzie Vicarage Road.

  • Gdzie znajdę najlepsze kursy na ten pojedynek?

Wszelkie niezbędne informacje na ten temat znajdziecie w akapicie zatytułowanym Watford – Brighton kursy.

0 0 votes
Article Rating