Węgry – Anglia typy, analiza, transmisja (Liga Narodów, 04.06.2022)

Niemcy, Włochy, Węgry, Anglia. Grupa trzecia spokojnie może kandydować do miana najsilniejszej z grup w całej dywizji A. Czy zgodnie z przewidywaniami popularni Madziarowie zostaną przysłowiowym dostarczycielem punktów? Węgry – Anglia typy, analiza i transmisja.

Najlepsze Węgry – Anglia typy bukmacherskie

Brak Wam pomysłu na ciekawe Węgry – Anglia typy? Rzućcie zatem okiem na kilka naszych propozycji:

O niespodziankę będzie bardzo trudno

W przeszłości wielokrotnie zdarzały się już przypadki, w których to kopciuszek potrafił zaskoczyć swojego dużo wyżej notowanego rywala. Przyczyną była zazwyczaj dyspozycja dnia bądź też absencja paru czołowych zawodników. Jako idealny przykład może posłużyć chociażby poprzedni pojedynek pomiędzy reprezentacjami Węgier oraz Anglii. Nasz bukmacherski nos podpowiada nam, że na powtórkę takiego scenariusza nie ma raczej co liczyć. Synowie Albionu oprócz wygranej powinni zanotować także zdecydowanie więcej rzutów rożnych aniżeli przeciwnicy.

węgry anglia typy

Młoda generacja graczy stanowi o coraz większej sile The Three Lions. Istnieje spore prawdopodobieństwo, że szkoleniowiec Anglików da kilku z nim szanse na pokazanie swoich umiejętności już od pierwszych minut tego starcia. Uważamy, że w takiej sytuacji Węgry – Anglia zakłady na to, iż goście zdobędą przynajmniej jedno trafienie w każdej z połów tego meczu są warte szczególnej uwagi.

Tak ostatnio grali

Tak się składa, że los skrzyżował drogi obu reprezentacji w trakcie eliminacji do tegorocznego mundialu w Katarze. Jakimi rezultatami kończyły się ich bezpośrednie spotkania? Oto krótkie zestawienie:

  • Anglia – Węgry 1:1
  • Węgry – Anglia 0:4
  • Anglia – Węgry 2:1

Gdzie z meczu Węgry – Anglia transmisja?

Relacja na żywo z tej batalii będzie dostępna na antenie stacji Polsat Sport News.

Czy Harry Kane wystąpi w tym starciu?

Mimo iż dla Anglików będzie to potyczka ze zdecydowanie najłatwiejszym z grupowych rywali, to Gareth Southgate powinien się raczej zdecydować na posłanie do boju swoich kluczowych graczy.

Gdzie odbędzie się spotkanie Węgry – Anglia?

Pojedynek ten będzie miał miejsce na Puskas Arenie w Budapeszcie.

Zachęcamy także do rzucenia okiem na jeden z naszych poprzednich tekstów. Przyjrzeliśmy się w nim nieco bliżej zmaganiom pomiędzy reprezentacjami Włoch oraz Niemiec.

0 0 votes
Article Rating