West Ham – Lyon typy, kursy, zapowiedź 07/04/2022

Na tym etapie rozgrywek nie ma już słabych drużyn. Parafraza tego bardzo starego powiedzenia idealnie pasuje do aktualnej sytuacji w Lidze Europy. Jak w bezpośredniej batalii spiszą się dwie drużyny typowane do zwycięstwa w całych zmaganiach? West Ham – Lyon typy, kursy, zapowiedź. Serdecznie zapraszamy.

West Ham – Lyon typy warte uwagi

Brak pomysłu na ciekawe zakłady bukmacherskie nie jest już problemem. Jak zawsze wyciągamy bowiem do Was przysłowiową “pomocną dłoń”. Oto kilka naszych najlepszych propozycji:

Obie drużyny zdobędą bramkę

Dla Lyonu zmagania na ligowych boiskach są w tej kampanii niezwykle trudne. Lista drużyn, które marzą o zajęciu miejsc premiowanych grą w europejskich pucharach jest naprawdę długa. Zdecydowanie krótszą drogą do uczestnictwa w takiej rywalizacji jest wygranie trwającej edycji Ligi Europy. Takie zadanie w rzeczywistości jest dla popularnych Les Gones praktycznie niemożliwe, aczkolwiek nie oznacza to, że w starciu z West Hamem nie stać ich będzie na przysłowiowe podjęcie rękawic. My zacieramy już sobie ręce na te zmagania. Wy macie podobnie?

Remis/West Ham

O ile pierwsze czterdzieści pięć minut może przebiegać w atmosferze wzajemnego badania sił, o tyle druga połowa tej rywalizacji będzie prawdopodobnie już prawdziwym pokazem sił. Wszak każda z drużyn zechce stworzyć sobie solidną przewagę przed rewanżem. Z racji atutu własnego boiska nieco większe szanse na zwycięstwo mają naszym zdaniem gospodarze.

Bowen bądź Dembele zdobędą bramkę

Jarrod Bowen to jedna z najjaśniejszych postaci Młotów w obecnym sezonie. Kibice londyńskiej ekipy obawiali się, że Anglik będzie długo dochodził do siebie po kontuzji ścięgna Achillesa, jakiej nabawił się kilka tygodni temu, jednakże on już w pierwszym meczu po powrocie znalazł drogę do bramki rywali. Podejrzewamy, że spróbuje pokusić się o podobny wyczyn także w starciu przeciwko Lyonowi. Jeśli jemu nie uda się zostać gwiazdą tego wieczoru, to zawsze w pogotowiu będzie Moussa Dembele. 25-letni Francuz dał kilka dni temu Lyonowi ligowe zwycięstwo nad Angers. Przełożenie tej dyspozycji na Ligę Europy nie powinno sprawić mu raczej problemów.

west ham lyon typy

West Ham – Lyon kursy

Legalni polscy bukmacherzy przy okazji tego meczu zdecydowanie faworyzują ekipę Młotów. Pytanie tylko, czy jest to słuszne postępowanie…

Bukmacher West Ham Remis Lyon
Fortuna 2.06 3.45 3.60
STS 2.05 3.55 3.55
LVBET 2.07 3.50 3.75
Betclic 2.07 3.45 3.60
forBET 2.07 3.45 3.60

Myśleliście, że to jedyny artykuł dotyczący Ligi Europy, jaki pojawił się na naszych łamach? Nic bardziej mylnego. Oto krótka analiza potyczki pomiędzy Eintrachtem a Barceloną.

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Bardzo istotnym elementem każdej dobrze wykonanej analizy jest weryfikacja aktualnej formy drużyny. Możecie tego dokonać w ekspresowym tempie dzięki informacjom, jakie zawarliśmy w poniższej tabeli:

Ostatnie bezpośrednie spotkania
5 ostatnich meczów West Hamu
West Ham – Everton 2:1
Tottenham – West Ham 3:1
West Ham – Sevilla 2:0
West Ham – Aston Villa 2:1

Sevilla – West Ham 1:0
5 ostatnich meczów Lyonu
Lyon – Angers 3:2
Reims – Lyon 0:0
Lyon – FC Porto 1:1
Lyon – Rennes 2:4
FC Porto – Lyon 0:1

West Ham – Lyon przewidywania

Wskazanie bezpośredniego zwycięzcy tych zmagań to zadanie niezwykle trudne. Obie ekipy mają kilku naprawdę dobrych zawodników, którzy niemal w pojedynkę mogę przesądzić o końcowym rezultacie meczu. W piłce nożnej najważniejszy jest jednak zespół. W tym konkretnym przypadku nieco lepiej jako całość prezentują się chyba The Hammers. To właśnie oni naszym skromnym zdaniem mogą okazać się triumfatorami.

West Ham – Lyon najczęstsze pytania

  • O której początek spotkania West Ham United F.C. – Olympique Lyon?

Pierwszy gwizdek tej rywalizacji zaplanowano na godz. 21:00 w dniu 7 kwietnia 2022r.

  • West Ham – Lyon typy, co warto obstawiać?

Uważamy, że tym razem z pewnością należy przyjrzeć się zakładom dotyczącym rzutów rożnych oraz kartek.

0 0 votes
Article Rating