Włochy – Argentyna typy, transmisja, zakłady, gdzie obejrzeć mecz na żywo?

Włochy i Argentyna zagrają w supermeczu, który znany jest pod nazwą Finalissima. To rozgrywki, które po blisko 30 latach przerwy zostały wznowione z inicjatywy federacji UEFA i CONMEBOL. Zobacz o co w nich chodzi o sprawdź nasze typy.

Typy na mecz Włochy – Argentyna (01.06.2022, Finalissima)

Na sam początek prezentujemy dwa darmowe na mecz Włochy – Argentyna typy bukmacherskie.

Przed nami Finalissima 2022, co to jest i kto wygra?

włochy argentyna typy

Finalissima to mecz finałowy, w którym udział bierze aktualny Mistrz Europy, a więc reprezentacja Włoch oraz zwycięzca Copa America, a więc Argentyna. Idea takiego finału powstała w 1985 roku, jednak rozegrano dopiero dwie edycje. Ostatnia miała miejsce w 1993 roku. W pierwszej triumfowali Francuzi, którzy pokonali Urugwaj, a w drugiej Argentyńczycy, ogrywając Duńczyków. Czas na trzeci mecz, którym będzie właśnie Włochy – Argentyna. Typy? Mamy kilka spostrzeżeń.

Przede wszystkim spodziewamy się goli z obu stron rywalizacji. Taka sytuacja miała miejsce aż w 6 z 8 rozegranych bezpośrednich meczach, pomiędzy Włochami, a Argentyną. Stawiamy też, że to Argentyńczycy będą prowadzić po pierwszej połowie. Dlaczego? Uważamy, że warto zaufać statystykom. Te mówią, że Argentyna wygrywała pierwszą połowę w 13 z 15 ostatnio rozegranych spotkań.

Ostatnie bezpośrednie mecze

  • Argentyna – Włochy 2:0
  • Włochy – Argentyna 1:2
  • Włochy – Argentyna 1:2

Widzimy jasno, że trzy ostatnie bezpośrednie spotkania padły łupem Argentyńczyków. Czy teraz będzie tak samo? Przekonamy się w środę 1 czerwca 2022 roku.

Kiedy mecz Włochy – Argentyna? Gdzie obejrzeć transmisję?

Mecz Włochy – Argentyna zostanie rozegrany na Stadionie Wembley w Londynie. Gdzie obejrzeć? Z Włochy – Argentyna transmisja na antenie Polsatu Sport oraz w internecie na Polsat Box Go. Początek spotkania 1 czerwca 2022 roku, o godzinie 20:45.

0 0 votes
Article Rating