Barlinek Industria Kielce – SC Magdeburg typy i kursy (18.06.2023)

Przed nami wielki finał Ligi Mistrzów z udziałem zespołu Barlinek Industria Kielce. Przed tym pojedynkiem warto sprawdzić przygotowane przez nas Barlinek Industria Kielce – SC Magdeburg typy. Koniecznie zapoznajcie się z prognozami.

Barlinek Industria Kielce – SC Magdeburg typy i kursy bukmacherskie (Final4 Ligi Mistrzów)

Zespół z Kielc dopiął swego. W półfinale Ligi Mistrzów podopieczni Tałanta Dujszebajewa stoczyli kapitalny pojedynek z ekipą Paris Saint-Germain, w którym wygrali ostatecznie 25:24. Mecz był naprawdę fenomenalny i zasługiwał na miano półfinału.

Barlinek Industria Kielce - SC Magdeburg typy

Jeżeli chodzi o nasze Barlinek Industria Kielce – SC Magdeburg typy, to przede wszystkim przeczuwamy triumf polskiego zespołu. Uważamy, że kielczanie jak najbardziej są w stanie wykorzystać szereg atutów, by pokonać ekipę z Magdeburga. Już w półfinale pokazali, że mają gigantyczny charakter, co powinno im pomóc.

Uważamy jednocześnie, że jednym z filarów polskiej ekipy będzie Alex Dujszebajew. Ten zawodnik solidnie zaprezentował się w półfinałowej konfrontacji z PSG. Wtedy rzucił sześć bramek. Prognozujemy, że tym razem również spisze się solidnie i wywalczy co najmniej pięć trafień. Naszym zdaniem jest to wielce prawdopodobne.

Kiedy gra Barlinek Industria Kielce z SC Magdeburg?

A na kiedy w ogóle został zaplanowany mecz Barlinek Industria Kielce – SC Magdeburg? To spotkanie w ramach finału Final4 Ligi Mistrzów 2022/2023 odbędzie się już 18 czerwca 2023 roku. Pierwszy gwizdek sędziego rozlegnie się o godzinie 18:00.

Na pewno warto wygospodarować sobie trochę czasu, by móc śledzić ten mecz. Zanosi się na kapitalne widowisko. W ciemno można stawiać, że to będzie doskonała reklama męskiej piłki ręcznej. Kto okaże się lepszy? Faworytem są kielczanie i uważamy, że to oni wzniosą trofeum.

Gdzie oglądać mecz Barlinek Industria Kielce – SC Magdeburg? Transmisja i stream online

Mecz Barlinek Industria Kielce – SC Magdeburg będzie można oglądać na kilka sposobów. Jeżeli chcesz skorzystać z darmowej i w pełni legalnej transmisji online, to możesz odwiedzić bukmachera STS.

OGLĄDAJ TUTAJ

Ale są też inne sposoby na obejrzenie meczu. Zobaczysz go na Eursport 1 i na Eurosport Extra w Playerze.