Barlinek Industria Kielce – SC Magdeburg gdzie oglądać Final4? Transmisja i stream online

Barlinek Industria Kielce – SC Magdeburg gdzie oglądać Final4? Transmisja i stream online
fot. Icon Sport

Ekipa Barlinek Industria Kielce dopięła swego – w półfinale Ligi Mistrzów pokonała Paris Saint-Germain i awansowała do wielkiego finału. W nim zagra z ekipą SC Magdeburg. Gdzie oglądać Barlinek Industria Kielce – SC Magdeburg?

OGLĄDAJ TUTAJ

Gdzie oglądać Barlinek Industria Kielce – SC Magdeburg? Transmisja online

Zastanawiasz się, czy dostępny będzie Barlinek Industria Kielce – SC Magdeburg stream online? Oczywiście, że tak. Mecz za pośrednictwem internetu obejrzysz bez żadnego problemu u bukmachera STS. Wystarczy posiadać aktywne konto. Proste, prawda? Bardzo proste!

OGLĄDAJ TUTAJ

Oczywiście będzie też szansa na to, by oglądać finał Final4 Ligi Mistrzów w Kolonii w inny sposób. Bezpośrednia transmisja pojawi się bowiem również na kanale Eurosport Extra, który jest dostępny za pośrednictwem platformy Player. W tym miejscu mecz Barlinek Industria Kielce – SC Magdeburg obejrzysz z polskim komentarzem.

Gdzie obejrzeć Barlinek Industria Kielce – SC Magdeburg? Transmisja telewizyjna

A czy będzie Barlinek Industria Kielce – SC Magdeburg transmisja telewizyjna? No jakby mogło być inaczej. Oczywiście, że tak – mecz kielczan w finale Ligi Mistrzów obejrzysz również za pośrednictwem telewizji.

Przekaz live pojawi się na kanale Eurosport 1. Z pewnością wiele osób włączy ten kanał, by móc swobodnie śledzić rywalizację ekipy z Polski o zwycięstwo w prestiżowych rozgrywkach. Mamy ogromną nadzieję, że podopieczni Tałanta Dujszebanewa nie rozczarują i sięgną po prestiżowy triumf. Oby kielczanom nie przeszkodziły kontuzje.

Kiedy i o której mecz Barlinek Industria Kielce – SC Magdeburg?

Wielki finał Ligi Mistrzów pomiędzy Barlinek Industrią Kielce i SC Magdeburgiem zapowiada się fenomenalnie. Tutaj o końcowym rezultacie mogą zadecydować najmniejsze detale. Szykuje się naprawdę fenomenalne show. Właśnie dlatego warto zarezerwować czas na oglądanie meczu.

Spotkanie Barlinek Industria Kielce – SC Magdeburg odbędzie się już 18 czerwca 2023 roku. Pierwszy gwiazdek sędziego rozbrzmi o godzinie 18:00. Zachęcamy do śledzenia rywalizacji i kibicowania polskiej drużynie!

Program 2. dnia Final Four w Kolonii (Niemcy) – 18 czerwca 2023 roku:

Mecz o trzecie miejsce, godz. 15.15
FC Barcelona – Paris Saint-Germain

Finał, godz. 18.00
Barlinek Industria Kielce – SC Magdeburg