Polska – Austria typy na ME piłkarzy ręcznych | 14.01

Reprezentacja Polski ma przed sobą pierwszy mecz na Mistrzostwach Europy w piłce ręcznej. W Bratysławie zagramy z reprezentacją Austrii.

Polska – Austria typy, zapowiedź i analiza

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy dwa typy bukmacherskie.

Polska - Austria typy

Austria na dobry początek?

Liczymy, że polscy szczypiorniści dobrze rozpoczną Mistrzostwa Europy. Eksperci wskazują naszą reprezentację, jako teoretycznie najsłabszą w grupie D. Jednak my dostrzegamy pozytywy. Polska przed Mistrzostwami Europy szczypiornistów notowała całkiem niezłe rezultaty. To prawda, przegraliśmy  ostatnio minimalnie 25:26 z Hiszpanią, ale wcześniej ograliśmy kolejno Japonię, Holandię oraz Iran. Prawdą jest także fakt, że Patryk Rombel nie miał zbyt wiele czasu, żeby przygotować drużynę, a dodatkowo, plany komplikuje koronawirus. Jednak wszystkie reprezentacje borykają się z takimi samymi kłopotami.

Austriacy na poprzednich Mistrzostwach Europy w piłce ręcznej zajęli 8. miejsce. Polacy prawda byli jeszcze dalej, ale historia bezpośrednich pojedynków pokazuje, że wcale nie musimy się bać. Do tej pory zmierzyliśmy się raz, w 2011 roku i wygraliśmy z Austrią 29:27. Od tego czasu układ sił owszem się zmienił, ale nie sądzimy by Austriacy byli poza naszym zasięgiem. Stąd na Polska – Austria typy na wygraną Polski z handicapem +2.5. Co to oznacza? Otóż to, że zakład będzie trafiony jeśli Polska wygra czy nawet przegra, ale nie większą różnicą, niż dwie bramki.

Spodziewamy się dodatkowo, co pokazują Polska – Austria typy, że w meczu zostaną rzucone co najmniej 54 bramki, stąd zakłady na over 53.5. Taka liczba bramek zdarzała się aż z 7 z 8 ostatnich spotkań reprezentacji Polski. Austria oprócz poprzedniego meczu towarzyskiego z Czechami, gdzie rzuciła zaledwie 21 bramek, rzucała poprzednio 35, 27 czy 31 bramek. Idziemy więc w tę stronę.

Gdzie obejrzeć Polska – Austria? Transmisja ME piłkarzy ręcznych

Mistrzostwa europy w pilce recznej 2022

Kiedy mecz Polska – Austria? Gdzie oglądać? Otóż spotkanie Austria – Polska na Mistrzostwach Europy piłkarzy ręcznych rozegrane zostanie 14 stycznia 2022 roku, o godzinie 20:30. Transmisję przeprowadzi Eurosport 1, a na Player.pl będzie można obejrzeć transmisję online (stream). Podobnie zresztą, jak u bukmachera STS. Ściskamy kciuki za biało-czerwonych!